Související zápas

FBC Vikings Kopřivnice
OstravaFBC Vikings K.
6:1(0:0,1:1,5:0)
so 21. 10. 2023 18:45 @ SC Dubina Ostrava, Liga starších žáků - skupina 7, 5. kolo
265_20231022_174238.jpg

Starší žáci padli proti FBC ČPP

Starší žáci odehráli v sobotu jen jeden zápas proti FBC ČPP Ostrava, který se jim nepovedl a prohráli 6:1.

Sobotní podzimní večer starší žáci odehráli jen jeden zápas ve kterém padli 6:1. Ačkoliv výsledek je jednoznačný průběh byl jiný. Pokud by se hrálo na dvě třetiny, tak cesta z OV do Kopřivnice by byla v radostném duchu.

   Průběh první třetiny byl veden v opatrném tempu, kdy týmy nechtěli udělat chybu. Šance byly na obou stranách, ale branky nepadaly. Po faulu hráče ČPP jsme měli trestný nájezd, ale bohužel jsme ho neproměnili.

   V druhé třetině jsme zvýšili tlak, po kterém se kluci ujali vedení, ale na konci oslabení jsme neudrželi balonek a soupeř skóroval.

   Třetí třetina byla katastrofa, kdy jsme dostali v rozmezí pěti minut pět gólů. Slibně rozehraný duel byl rázem degradován pěti góly. Bohužel florbal se hraje na tři třetiny a žádná se nemůže vypustit.

Komentář trenéra Jaroslava Mužného:

První dvě třetiny byly parádní, musím kluky pochválit, plnili to co měli naučeno. Bohužel třetí třetina tu bych nejraději nekomentoval.  Jen vypíchnu v čem je naše slabina: přesilovky a fyzička. Na to se zaměříme na tréninku.  Děkuji rodičům, že i za takového stavu věřili klukům a fandili.

Související články

FBC Vikings Kopřivnice