Související zápasy

Starší žáci vezou body z Českého Těšína

Starší žáci urvali vítězství proti silnému týmu MVIL Ostrava. Nestačili jen na FBC ČPP OSTRAVA

FBC ČPP Bystroň Ostrava 4:1 FBC Vikings Kopřivnice

V První třetině hráči ČPP na Vikingy vytvořili obrovský tlak, ze kterého chtěli těžit. V první třetině se jim povedlo překonat brankáře pouze jednou. Ve druhé třetině se scénář ČPP opakoval s tím rozdílem, že v průběhu třech minut Vikingům nasázeli tři branky. Do třetí třetiny Vikingové vlítli a nedali hráčům ČPP žádnou šanci a soustředěnou hrou přehráli hráče ČPP. Po pěkném tlaku korigovali výsledek na konečných 4:1 pro soupeře.

1.MVIL Ostrav 5:6 FBC Vikings Kopřivnice

Namotivováni Vikingové vstoupili do utkání s tím, že nemají co ztratit jen podat dobrý výkon. Což se povedlo a dvěma rychlýma gólama zaskočili hráče MVILu. Poté hráli čtyři minuty v oslabení, při kterém si houževnatý soupeř nevěděl rady, jak překonat obranu a dobře chytajícího brankáře. Druhá třetina byla jako ze snu. Vikingové přidali na rychlosti, přesnosti a čtyřmi góly vymazali hráče MVILu. Třetí třetina byla horší, protože koncentrace Vikingů začala ochabovat a toto byla voda na mlýn hráčů MVILu, kteří trestali. Podařilo se jim dotáhnout na rozdíl jediné branky. Kluci si pohlídali poslední dvě minuty utkánÍ, kdy kontrolovali balonek a nepustili soupeře do hry.