Související zápasy

Starší žákyně v Horní Suché nebodovaly

Po pěkném prvním zápase proti domácím hráčkám Horní Suché prohráli Starší Žačky Vikings i druhý zápas proti FBC Tornáda Lutín

FBC Vikings Kopřivnice 1:4 FbK Horní Suchá

Pro nás celkem hratelný celek Horní Suché využil v první třetině dvě přesilové hry, ze kterých dal góly. Nebýt těchto přesilovek stav by byl nerozhodný. Holky v počtu pět na pět hráli s převahou a houževnatého soupeře nepustily k výraznému zakončení. Druhá třetina byla v podobném duchu. Štěstí přálo soupeři, protože tato třetina skončila na střely 17:4 pro Vikings. Na začátku třetí třetiny holky inkasovaly dvě branky. Nakonec vstřelily čestný gól.

FBC Vikings Kopřivnice 2:9 FBC Tornáda Lutín

Do druhého zápasu sestava prořídla o dvě hráčky, které se zranily. S hrou na tři obránce, síla a energie holkám postupně začaly ubývat. Každou třetinu inkasovaly tři branky. Ve druhé třetině, ale na Lutín zatlačily a vstřelily dvě branky.

Komentář trenérů: Herní systém, který jsme po holkách chtěli, holky splnily. Už to nejsou, tak vysoké prohry jak na začátku sezony. Dokonce některé týmy se nás začínají bát, což je dobře. Holky si v soubojích začínají věřit a prosazují se ve hře jeden na jednoho. Ještě musíme vyřešit absenci některých hráček a potom to budou snad výhry. Děkujeme rodičům, kteří přijeli fandit.

Soupiska: Liliana Teichertová, Laura Sochová, Amálie Bačáková, Marie Sochová, Barbora Kapounová, Dorota Michlíková, Tereza Mužná, Štěpánka Bačová, Natálie Válová, Diana Segeťová, Lucie Eliášová.