Související zápasy

Ze zasněžené Čeladné vezou Starší žáci 6 bodů

První Novoroční zápas sezony odehráli Vikingové na Čeladné a po parádní hře berou 6 bodů.

Rožnov p/R 0:11 Vikings Kopřivnice

Úkol zněl jasně vlítnou na Rožnov, nemazlit se a nasázet rychlé góly. Rožnov vlítl na Vikingy. Ti úvodní tlak soupeře odvrátili a po krásných akcích trestali Rožnovské hráče. Všechny tři třetiny Vikingové odehráli s chutí dávat góly. Musím pochválit všechny obránce, kteří byli produktivní a napomohli k tomuto vysokému výsledku. Proti tomuto soupeři si Vikingové mněli možnost nacvičit herní situace a z některých padali hezké góly.

Frýdek Místek 3:4 Vikings Kopřivnice

Druhý zápas proti domácímu Frýdku Místku již v 38 vteřině hráli Vikingové přesilovku, kterou nevyužili a ještě k tomu inkasovali branku s proti útoku. Po této brance se Vikingové soustředili a trpělivou hrou začali dobývat branku soupeře. Zaslouženě stihli vyrovnat ještě v první části. Na začátku druhé části jsme šli do oslabení za sekání, ale rychlým brejkem v oslabení Vikingové šli do vedení 1:2. Na závěr druhé třetiny Vikingové přidali třetí gól. Soupeř se s tím nehodlal smířit a brejky srovnal stav ve třetí třetině na 3:3. Touha po vítězství je silná. Tlak byl tak silný že po dvou střelách útočníku Vikings nám nebyli uznány dvě branky, ale to kluky nezlomilo. Vikingové zatlačili soupeře a svou opět trpělivou hrou po šťastné střela M. Kremlinga šli do vedení, které udrželi a zaslouženě vyhráli.

Komentář Trenéra Jaroslava Mužného: Dnes kluci podali výkon, který jsme po nich jako trenéři chtěli. V zápase proti Rožnovu se zapojila třetí pětka, která odehrála parádní zápas a tím nasbírala hromadu zkušeností, které budeme potřebovat do dalších zápasů sezony, která bude těžká. Musím pochválit obránce, kteří dnes přispěli svými brankami. Útočníky svoji aktivitou a bojovností. Dále chválím golmany, kteří tým podrželi když to potřeboval. Klucí paráda jo a ta rozcvička byla parádní :-)