říjen 2021

VikingsTorpedo
6:2
so 23. 10. 2021 10:00 @ SH Český Těšín, Moravskoslezská liga přípravek, 2. kolo
PorubaVikings
2:8
so 23. 10. 2021 11:00 @ SH Český Těšín, Moravskoslezská liga přípravek, 2. kolo
Č. TěšínVikings
0:16
so 23. 10. 2021 12:00 @ SH Český Těšín, Moravskoslezská liga přípravek, 2. kolo
VikingsSlovan
6:7
so 23. 10. 2021 13:00 @ SH Český Těšín, Moravskoslezská liga přípravek, 2. kolo

listopad 2021

Rožnov p/RVikings
3:6
ne 7. 11. 2021 8:00 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Moravskoslezská liga přípravek, 5. kolo
VítkoviceVikings
10:5
ne 7. 11. 2021 9:30 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Moravskoslezská liga přípravek, 5. kolo
VikingsČ. Těšín
8:2
ne 7. 11. 2021 11:00 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Moravskoslezská liga přípravek, 5. kolo
VikingsLetka
2:5
ne 7. 11. 2021 12:30 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Moravskoslezská liga přípravek, 5. kolo
BohumínVikings
2:4
so 20. 11. 2021 9:30 @ SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice, Moravskoslezská liga přípravek, 7. kolo
VikingsRožnov p/R
5:0
so 20. 11. 2021 11:00 @ SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice, Moravskoslezská liga přípravek, 7. kolo
VikingsKarviná
10:8
so 20. 11. 2021 12:30 @ SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice, Moravskoslezská liga přípravek, 7. kolo
LetkaVikings
5:9
so 20. 11. 2021 13:30 @ SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice, Moravskoslezská liga přípravek, 7. kolo

prosinec 2021

VikingsLetka
14:0
ne 5. 12. 2021 9:00 @ MSH Havířov, Moravskoslezská liga přípravek, 10. kolo
SlovanVikings
3:12
ne 5. 12. 2021 10:00 @ MSH Havířov, Moravskoslezská liga přípravek, 10. kolo
SlovanVikings
5:3
ne 5. 12. 2021 11:00 @ MSH Havířov, Moravskoslezská liga přípravek, 10. kolo
VikingsHorní Suchá
11:0
ne 5. 12. 2021 12:00 @ MSH Havířov, Moravskoslezská liga přípravek, 10. kolo
OstravaVikings
3:7
so 18. 12. 2021 9:30 @ SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné, Moravskoslezská liga přípravek, 13. kolo
VikingsOrca
10:2
so 18. 12. 2021 11:00 @ SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné, Moravskoslezská liga přípravek, 13. kolo
VikingsTorpedo
6:2
so 18. 12. 2021 12:30 @ SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné, Moravskoslezská liga přípravek, 13. kolo
PetroviceVikings
0:2
so 18. 12. 2021 13:30 @ SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné, Moravskoslezská liga přípravek, 13. kolo

leden 2022

VikingsSFK Havířov
12:0
ne 9. 1. 2022 10:00 @ Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín, Moravskoslezská liga přípravek, 17. kolo
Horní SucháVikings
2:4
ne 9. 1. 2022 11:00 @ Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín, Moravskoslezská liga přípravek, 17. kolo
Č. TěšínVikings
0:8
ne 9. 1. 2022 12:00 @ Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín, Moravskoslezská liga přípravek, 17. kolo
VikingsSlovan
5:3
ne 9. 1. 2022 13:00 @ Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín, Moravskoslezská liga přípravek, 17. kolo

únor 2022

VikingsVítkovice
0:5
ne 13. 2. 2022 9:00 @ ČPP Aréna Ostrava, Moravskoslezská liga přípravek, 21. kolo
VítkoviceVikings
7:1
ne 13. 2. 2022 10:00 @ ČPP Aréna Ostrava, Moravskoslezská liga přípravek, 21. kolo
OstravaVikings
2:7
ne 13. 2. 2022 11:00 @ ČPP Aréna Ostrava, Moravskoslezská liga přípravek, 21. kolo
VikingsKarviná
3:5
ne 13. 2. 2022 12:00 @ ČPP Aréna Ostrava, Moravskoslezská liga přípravek, 21. kolo
Rožnov p/RVikings
3:4
so 26. 2. 2022 8:00 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Moravskoslezská liga přípravek, 22. kolo
Č. TěšínVikings
4:7
so 26. 2. 2022 9:30 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Moravskoslezská liga přípravek, 22. kolo
VikingsBohumín
11:3
so 26. 2. 2022 11:00 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Moravskoslezská liga přípravek, 22. kolo
VikingsSlovan
0:5
so 26. 2. 2022 12:30 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Moravskoslezská liga přípravek, 22. kolo

březen 2022