Zobrazeno 1 až 10 z celkem 10 článků.
78_20220217_181252.jpg

Dorostenci deklasovali Rožnov

Ve středečním utkání v Rožnově uštědřili dorostenci domácím pořádný výprask. Významnou měrou se na něm podílel Matěj Melčák, který v zápase skóroval dokonce čtyřikrát.

58_20220110_181614.jpg

Dorostenci doma stoprocentní!

V sobotu se po krátké vánoční pauze opět rozjeli florbalové soutěže a dorostenci měli výhodu domácího prostředí. V prvním zápase Vikingové porazili těsným rozdílem Třinec a ve druhém utkání si kopřivničtí florbalisté hladce poradili s Horní Suchou. V nadstavbové části dorostenci ještě neprohráli a vedou skupinu o umístění.

53_20211219_182307.jpg

Dorostenci ukončili základní část vítězně!

Dorostenci v posledním utkání základní části porazili v Bolaticích Rožnov 5:2 a bodově se dotáhly na 7. Horní Suchou. Ve druhé polovině soutěže dorostence čekají zápasy ve skupině o umístění (7. - 12. tým).

FBC Vikings Kopřivnice

Osm dorostenců statečně bojovalo na Slovanu!

Celkem osm žáků a dorostenců dali trenéři dohromady na středeční dohrávku odloženého zápasu se Slovanem Havířov a přesto Vikingové Slovan pořádně potrápili. Kopřivnice se v dokonce, zásluhou Jana Simpera, dostala do vedení, ovšem Slovan ve druhé části skóre otočil a v poslední třetině už mladí Vikingové nedokázali srovnat.

38_20211130_233340.jpg

Dorost vydřel výhru v Českém Těšíně

Dorostenci dnes získali skalp dalšího soupeře. V utkání chudém na góly porazili Český Těšín a v průběžném pořadí se dotáhli na dělenou 6. příčku.

FBC Vikings Kopřivnice

Dorost remizoval s Letkou

Ve středeční dohrávce odloženého utkání se v Malých Hošticích střetli dorostenci s Letkou. Po přesilové hře Vikingové prohrávali, ale ještě do konce první části Vojta Frýdl srovnal a ve druhé třetině, dalším přesným zásahem, strhl vedení na stranu Kopřivnice. V závěru utkání dokázali Letci srovnat a tak si oba celky nakonec body spravedlivě rozdělili.

FBC Vikings Kopřivnice

Dorost na domácím turnaji přidal další výhru

Sobotní program ve Vikings Aréně odstartovali dorostenci, kteří měli na programu utkání s Třincem a zálohou Vítkovic. V prvním zápase kopřivničtí florbalisté neměli dost dobře seřízenou mušku a soupeř z Třince byl v útoku produktivnější. Ve druhém utkání si Vikingové počínali lépe a ve vyrovnaném utkání slavili výhru.

FBC Vikings Kopřivnice

Dorost veze z Krnova jeden bodík!

V sobotu v brzkých ranních hodinách odjížděli dorostenci ke svému druhému turnaji do Krnova, kde se ve velmi prořídlé sestavě a se zaskakující gólmankou Luckou Zelinkovou utkali s Karvinou a Horní Suchou. V prvním utkání se kopřivničtí florbalisté dokonce rvali o vítězství, ale Karviná dokázala v závěru dotáhnout tříbrankové manko a utkání skončilo remízou. Ve druhém utkání už Vikingové neměli tolik sil, aby v průběhu celého utkání drželi s Horní Suchou krok a nakonec prohráli. Za předvedený výkon v obou zápasech si zaslouží uznání.