Starší žákyněČlánky

Zobrazeno 1 až 8 z celkem 8 článků.
109_20220427_184911.jpg

Starší žákyně ukončily sezónu v Šumperku

V neděli naše starší žákyně odehrály v Šumperku poslední dvě utkání letošní sezóny. V prvním zápase proti domácím předvedly holky velmi dobrý výkon v obraně a takřka sahaly po bodu. Domácí hráčky však závěr utkání zvládly a nakonec těsně vyhráli 4:3. Ve druhém zápase proti Odrám byla sice Kopřivnice herně lepší, ovšem holky to nedokázaly potvrdit gólově a soupeřky je nakonec těsně přestřílely 1:2.

101_20220330_205139.jpg

Starší žákyně se doma vytáhly!

Starší žákyně mají za sebou velmi povedený domácí turnaj. Nejprve dokázaly potrápit favorizované Vítkovice a ve druhém utkání přehrály sokyně z Přerova.

FBC Vikings Kopřivnice

V Prostějově starší žákyně nezklamaly!

Starší žákyně se v Prostějově prezentovaly zlepšenou hrou a týmovým výkonem. Po těsné prohře s Vítkovicemi ordehrály holky vyrovnanou partii s Přerovem. Jen tak dále!

FBC Vikings Kopřivnice

Starší žákyně v Ostravě sbíraly další zápasové zkušenosti

Starší žákyně v sobotu narazily na velmi silné soupeřky, florbalistky FBC Ostrava a FBS Olomouc. Obě družstva disponují poměrně širokou hráčskou základnou, se kterou se v současnosti nemůžeme příliš srovnávat. Obě utkání taky nakonec dopadla podle předpokladů. Soupeřky Vikings přehrály, ale naše holky si rozhodně zaslouží pochvalu za bojovnost. Místo bodů si z Ostravy odvážejí především další cenné zápasové zkušenosti.

FBC Vikings Kopřivnice

Starší žákyně zahájily sezónu v Horní Suché

Starší žákyně na svém prvním turnaji sbíraly zkušenosti. V minulé sezóně děvčata neodehrála ani jeden zápas a pod vedením nového trenéra Dušana Hejče je čeká pořádný kus práce.