říjen 2022

1.FBK Sršni Rožnov p/RFBC Vikings Kopřivnice
4:9
so 1. 10. 2022 8:00 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Moravskoslezská liga elévů, 5. kolo
1.FK Ostrava JIHFBC Vikings Kopřivnice
3:11
so 1. 10. 2022 9:30 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Moravskoslezská liga elévů, 5. kolo
FBC Vikings Kopřivnice1. SFK Havířov
9:7
so 1. 10. 2022 11:00 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Moravskoslezská liga elévů, 5. kolo
FBC Vikings KopřivniceFBC ČPP Bystroň Group Ostrava
10:12
so 1. 10. 2022 12:30 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Moravskoslezská liga elévů, 5. kolo
FBC Vikings KopřivniceFBC TIGERS PORUBA
6:16
so 15. 10. 2022 9:00 @ SH TJ Ostrava, Moravskoslezská liga elévů, 6. kolo
PASKOV SAURIANSFBC Vikings Kopřivnice
10:17
so 15. 10. 2022 10:00 @ SH TJ Ostrava, Moravskoslezská liga elévů, 6. kolo
FBC Vikings Kopřivnice1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
3:18
so 15. 10. 2022 11:30 @ SH TJ Ostrava, Moravskoslezská liga elévů, 6. kolo
1. SC TEMPISH Vítkovice AligátorFBC Vikings Kopřivnice
20:2
so 15. 10. 2022 12:30 @ SH TJ Ostrava, Moravskoslezská liga elévů, 6. kolo
FBC Vikings Kopřivnice1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
6:30
so 29. 10. 2022 10:00 @ SH ZŠ Čeladná, Moravskoslezská liga elévů, 11. kolo
1. SC BOHUMÍN 98FBC Vikings Kopřivnice
15:10
so 29. 10. 2022 11:00 @ SH ZŠ Čeladná, Moravskoslezská liga elévů, 11. kolo
FbC KOVO KM Frýdek-MístekFBC Vikings Kopřivnice
4:10
so 29. 10. 2022 12:00 @ SH ZŠ Čeladná, Moravskoslezská liga elévů, 11. kolo
FBC Vikings KopřivniceFBC Intevo Třinec
9:20
so 29. 10. 2022 13:00 @ SH ZŠ Čeladná, Moravskoslezská liga elévů, 11. kolo

listopad 2022

FBC Vikings KopřivniceFBC Intevo Třinec
12:10
so 26. 11. 2022 8:30 @ SH Horní Suchá, Moravskoslezská liga elévů, 18. kolo
FBC Vikings KopřivniceFbK Horní Suchá
18:5
so 26. 11. 2022 9:30 @ SH Horní Suchá, Moravskoslezská liga elévů, 18. kolo
FBC TIGERS PORUBAFBC Vikings Kopřivnice
15:5
so 26. 11. 2022 10:30 @ SH Horní Suchá, Moravskoslezská liga elévů, 18. kolo
S.K. P.E.M.A. OPAVAFBC Vikings Kopřivnice
16:0
so 26. 11. 2022 12:00 @ SH Horní Suchá, Moravskoslezská liga elévů, 18. kolo

prosinec 2022

FBC Vikings Kopřivnice1.MVIL Ostrava
13:4
ne 11. 12. 2022 8:30 @ SH Gymnázium Orlová, Moravskoslezská liga elévů, 24. kolo
FBC Vikings Kopřivnice1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
14:15
ne 11. 12. 2022 9:30 @ SH Gymnázium Orlová, Moravskoslezská liga elévů, 24. kolo
FBC ČPP Bystroň Group OstravaFBC Vikings Kopřivnice
10:10
ne 11. 12. 2022 10:30 @ SH Gymnázium Orlová, Moravskoslezská liga elévů, 24. kolo
1.FBK Sršni Rožnov p/RFBC Vikings Kopřivnice
6:13
ne 11. 12. 2022 12:00 @ SH Gymnázium Orlová, Moravskoslezská liga elévů, 24. kolo

leden 2023

FBC Vikings KopřivniceFBC Spartak Bílovec
27:2
ne 15. 1. 2023 10:00 @ SH ZŠ Krnov, Moravskoslezská liga elévů, 28. kolo
FBC Letka Toman Finance GroupFBC Vikings Kopřivnice
10:12
ne 15. 1. 2023 11:00 @ SH ZŠ Krnov, Moravskoslezská liga elévů, 28. kolo
FBC ORCA KRNOVFBC Vikings Kopřivnice
16:13
ne 15. 1. 2023 12:00 @ SH ZŠ Krnov, Moravskoslezská liga elévů, 28. kolo
FBC Vikings Kopřivnice1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor
7:13
ne 15. 1. 2023 13:00 @ SH ZŠ Krnov, Moravskoslezská liga elévů, 28. kolo

únor 2023

FBC ZABI Český TěšínFBC Vikings Kopřivnice
10:15
ne 5. 2. 2023 9:30 @ MSH Havířov, Moravskoslezská liga elévů, 31. kolo
FBC Vikings KopřivniceS.K. P.E.M.A. OPAVA
5:14
ne 5. 2. 2023 11:00 @ MSH Havířov, Moravskoslezská liga elévů, 31. kolo
FBC Vikings KopřivnicePASKOV SAURIANS
10:7
ne 5. 2. 2023 12:30 @ MSH Havířov, Moravskoslezská liga elévů, 31. kolo
Torpedo HavířovFBC Vikings Kopřivnice
4:8
ne 5. 2. 2023 13:30 @ MSH Havířov, Moravskoslezská liga elévů, 31. kolo
FBC Vikings Kopřivnice1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor
– : –
so 25. 2. 2023 10:00 @ SH Paskov, Moravskoslezská liga elévů, 39. kolo
1. SFK HavířovFBC Vikings Kopřivnice
– : –
so 25. 2. 2023 11:00 @ SH Paskov, Moravskoslezská liga elévů, 39. kolo
PASKOV SAURIANSFBC Vikings Kopřivnice
– : –
so 25. 2. 2023 12:00 @ SH Paskov, Moravskoslezská liga elévů, 39. kolo
FBC Vikings KopřivniceToro Salibandy Ostrava
– : –
so 25. 2. 2023 13:00 @ SH Paskov, Moravskoslezská liga elévů, 39. kolo
FBC Vikings Kopřivnice1.MVIL Ostrava
– : –
ne 26. 2. 2023 9:00 @ SH Stonava, Moravskoslezská liga elévů, 37. kolo
1. SC TEMPISH Vítkovice DraciFBC Vikings Kopřivnice
– : –
ne 26. 2. 2023 10:00 @ SH Stonava, Moravskoslezská liga elévů, 37. kolo
1.FK Ostrava JIHFBC Vikings Kopřivnice
– : –
ne 26. 2. 2023 11:00 @ SH Stonava, Moravskoslezská liga elévů, 37. kolo
FBC Vikings KopřivniceTorpedo Havířov
– : –
ne 26. 2. 2023 12:00 @ SH Stonava, Moravskoslezská liga elévů, 37. kolo

březen 2023

FBC Vikings KopřivniceFbK Horní Suchá
– : –
ne 26. 3. 2023 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Moravskoslezská liga elévů, 43. kolo
FBC Vikings KopřivniceFBC Hlučín
– : –
ne 26. 3. 2023 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Moravskoslezská liga elévů, 43. kolo
FBC Letka Toman Finance GroupFBC Vikings Kopřivnice
– : –
ne 26. 3. 2023 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Moravskoslezská liga elévů, 43. kolo
PASKOV SAURIANSFBC Vikings Kopřivnice
– : –
ne 26. 3. 2023 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Moravskoslezská liga elévů, 43. kolo

duben 2023

FBC Vikings KopřivniceZ.F.K. Petrovice
– : –
so 22. 4. 2023 @ SH SOŠ Dopravní Ostrava, Moravskoslezská liga elévů, 50. kolo
Toro Salibandy OstravaFBC Vikings Kopřivnice
– : –
so 22. 4. 2023 @ SH SOŠ Dopravní Ostrava, Moravskoslezská liga elévů, 50. kolo
FBC Spartak BílovecFBC Vikings Kopřivnice
– : –
so 22. 4. 2023 @ SH SOŠ Dopravní Ostrava, Moravskoslezská liga elévů, 50. kolo
FBC Vikings KopřivniceFBC Hlučín
– : –
so 22. 4. 2023 @ SH SOŠ Dopravní Ostrava, Moravskoslezská liga elévů, 50. kolo