říjen 2022

PorubaVikings
2:2
ne 9. 10. 2022 8:30 @ SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné, Moravskoslezská liga přípravek, 3. kolo
VikingsOrca
6:4
ne 9. 10. 2022 10:00 @ SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné, Moravskoslezská liga přípravek, 3. kolo
VikingsHorní Suchá
7:0
ne 9. 10. 2022 11:30 @ SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné, Moravskoslezská liga přípravek, 3. kolo
PetroviceVikings
2:12
ne 9. 10. 2022 12:30 @ SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné, Moravskoslezská liga přípravek, 3. kolo
VikingsVítkovice
6:2
so 22. 10. 2022 10:00 @ Sportovní hala Krásné Pole, Moravskoslezská liga přípravek, 4. kolo
TorpedoVikings
1:3
so 22. 10. 2022 11:00 @ Sportovní hala Krásné Pole, Moravskoslezská liga přípravek, 4. kolo
MVILVikings
1:10
so 22. 10. 2022 12:00 @ Sportovní hala Krásné Pole, Moravskoslezská liga přípravek, 4. kolo
VikingsLetka
1:12
so 22. 10. 2022 13:00 @ Sportovní hala Krásné Pole, Moravskoslezská liga přípravek, 4. kolo

listopad 2022

Rožnov p/RVikings
3:4
so 5. 11. 2022 8:00 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Moravskoslezská liga přípravek, 7. kolo
PorubaVikings
1:2
so 5. 11. 2022 9:30 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Moravskoslezská liga přípravek, 7. kolo
VikingsSFK Havířov
3:2
so 5. 11. 2022 11:00 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Moravskoslezská liga přípravek, 7. kolo
VikingsTorpedo
– : –
so 5. 11. 2022 12:30 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Moravskoslezská liga přípravek, 7. kolo
VikingsPetrovice
9:1
so 19. 11. 2022 9:00 @ MSH Havířov, Moravskoslezská liga přípravek, 11. kolo
SlovanVikings
3:2
so 19. 11. 2022 10:00 @ MSH Havířov, Moravskoslezská liga přípravek, 11. kolo
SFK HavířovVikings
0:0
so 19. 11. 2022 11:00 @ MSH Havířov, Moravskoslezská liga přípravek, 11. kolo
VikingsMVIL
6:1
so 19. 11. 2022 12:00 @ MSH Havířov, Moravskoslezská liga přípravek, 11. kolo

leden 2023

VikingsPetrovice
– : –
ne 22. 1. 2023 @ Sportovní hala Krásné Pole, Moravskoslezská liga přípravek, 17. kolo
MVILVikings
– : –
ne 22. 1. 2023 @ Sportovní hala Krásné Pole, Moravskoslezská liga přípravek, 17. kolo
SlovanVikings
– : –
ne 22. 1. 2023 @ Sportovní hala Krásné Pole, Moravskoslezská liga přípravek, 17. kolo
VikingsOstrava
– : –
ne 22. 1. 2023 @ Sportovní hala Krásné Pole, Moravskoslezská liga přípravek, 17. kolo

březen 2023

VikingsBohumín
– : –
ne 12. 3. 2023 @ ČPP Aréna Ostrava, Moravskoslezská liga přípravek, 24. kolo
OstravaVikings
– : –
ne 12. 3. 2023 @ ČPP Aréna Ostrava, Moravskoslezská liga přípravek, 24. kolo
PorubaVikings
– : –
ne 12. 3. 2023 @ ČPP Aréna Ostrava, Moravskoslezská liga přípravek, 24. kolo
VikingsVítkovice
– : –
ne 12. 3. 2023 @ ČPP Aréna Ostrava, Moravskoslezská liga přípravek, 24. kolo

duben 2023

VikingsVítkovice
– : –
so 1. 4. 2023 @ SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice, Moravskoslezská liga přípravek, 25. kolo
LetkaVikings
– : –
so 1. 4. 2023 @ SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice, Moravskoslezská liga přípravek, 25. kolo
VítkoviceVikings
– : –
so 1. 4. 2023 @ SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice, Moravskoslezská liga přípravek, 25. kolo
VikingsTorpedo
– : –
so 1. 4. 2023 @ SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice, Moravskoslezská liga přípravek, 25. kolo
VikingsSlovan
– : –
ne 30. 4. 2023 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Moravskoslezská liga přípravek, 29. kolo
VikingsVítkovice
– : –
ne 30. 4. 2023 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Moravskoslezská liga přípravek, 29. kolo
MVILVikings
– : –
ne 30. 4. 2023 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Moravskoslezská liga přípravek, 29. kolo
PorubaVikings
– : –
ne 30. 4. 2023 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Moravskoslezská liga přípravek, 29. kolo