FBC Vikings Kopřivnice
Členská sekce
Program zápasů
Starý web
Facebook
Instagram
YouTube
Členská sekce
Program zápasů
Starý web
Facebook
Instagram
YouTube
menu
Klub
Informace o klubu
Členské příspěvky
Trenéři
Rozpis tréninků
Místa
Kontakty
Interní dokumenty
Ke stažení
Nábor
Muži A
Ostatní týmy
Ženy
Muži B
Junioři
Dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci
Elévové
Přípravka
Starší žákyně
Mladší žákyně
Akce
Vikings CUP 2023 - Memoriál Radima Laciny (muži)
Vikings CUP 2023 U19
Archív
Fanzóna
Články
Partneři
Klub
Informace o klubu
Členské příspěvky
Trenéři
Rozpis tréninků
Místa
Kontakty
Interní dokumenty
Ke stažení
Nábor
Muži A
Ostatní týmy
Ženy
Muži B
Junioři
Dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci
Elévové
Přípravka
Starší žákyně
Mladší žákyně
Akce
Vikings CUP 2023 - Memoriál Radima Laciny (muži)
Vikings CUP 2023 U19
Archív
Fanzóna
Články
Partneři
Členská sekce
Program zápasů
Starý web
Facebook
Instagram
YouTube
Klub
Informace o klubu
Členské příspěvky
Trenéři
Rozpis tréninků
Místa
Kontakty
Interní dokumenty
Ke stažení
Nábor
Muži A
Ostatní týmy
Ženy
Muži B
Junioři
Dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci
Elévové
Přípravka
Starší žákyně
Mladší žákyně
Akce
Vikings CUP 2023 - Memoriál Radima Laciny (muži)
Vikings CUP 2023 U19
Archív
Fanzóna
Články
Partneři
Členská sekce
Program zápasů
Starý web
Facebook
Instagram
YouTube
Přípravka
Přehled
Zápasy
Články
Přípravka
Zápasy
Přehled
Zápasy
Články
Místo zápasu
Doma i venku
Doma
Venku
Čas
Všechny zápasy
Minulé
Budoucí
Filtrovat
říjen 2022
neděle
9. 10.
FBC TIGERS PORUBA
FBC Vikings Kopřivnice
ne 9. 10. 2022 8:30
@
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
,
Moravskoslezská liga přípravek, 3. kolo
2:2
ne 9. 10. 2022 8:30
@
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
,
Moravskoslezská liga přípravek, 3. kolo
neděle
9. 10.
FBC Vikings Kopřivnice
FBC ORCA KRNOV
ne 9. 10. 2022 10:00
@
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
,
Moravskoslezská liga přípravek, 3. kolo
6:4
ne 9. 10. 2022 10:00
@
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
,
Moravskoslezská liga přípravek, 3. kolo
neděle
9. 10.
FBC Vikings Kopřivnice
FbK Horní Suchá
ne 9. 10. 2022 11:30
@
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
,
Moravskoslezská liga přípravek, 3. kolo
7:0
ne 9. 10. 2022 11:30
@
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
,
Moravskoslezská liga přípravek, 3. kolo
neděle
9. 10.
Z.F.K. Petrovice
FBC Vikings Kopřivnice
ne 9. 10. 2022 12:30
@
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
,
Moravskoslezská liga přípravek, 3. kolo
2:12
ne 9. 10. 2022 12:30
@
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
,
Moravskoslezská liga přípravek, 3. kolo
sobota
22. 10.
FBC Vikings Kopřivnice
1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata
so 22. 10. 2022 10:00
@
Sportovní hala Krásné Pole
,
Moravskoslezská liga přípravek, 4. kolo
6:2
so 22. 10. 2022 10:00
@
Sportovní hala Krásné Pole
,
Moravskoslezská liga přípravek, 4. kolo
sobota
22. 10.
Torpedo Havířov U9
FBC Vikings Kopřivnice
so 22. 10. 2022 11:00
@
Sportovní hala Krásné Pole
,
Moravskoslezská liga přípravek, 4. kolo
1:3
so 22. 10. 2022 11:00
@
Sportovní hala Krásné Pole
,
Moravskoslezská liga přípravek, 4. kolo
sobota
22. 10.
1.MVIL Ostrava
FBC Vikings Kopřivnice
so 22. 10. 2022 12:00
@
Sportovní hala Krásné Pole
,
Moravskoslezská liga přípravek, 4. kolo
1:10
so 22. 10. 2022 12:00
@
Sportovní hala Krásné Pole
,
Moravskoslezská liga přípravek, 4. kolo
sobota
22. 10.
FBC Vikings Kopřivnice
FBC Letka Toman Finance Group
so 22. 10. 2022 13:00
@
Sportovní hala Krásné Pole
,
Moravskoslezská liga přípravek, 4. kolo
1:12
so 22. 10. 2022 13:00
@
Sportovní hala Krásné Pole
,
Moravskoslezská liga přípravek, 4. kolo
listopad 2022
sobota
5. 11.
1.FBK Sršni Rožnov p/R
FBC Vikings Kopřivnice
so 5. 11. 2022 8:00
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
Moravskoslezská liga přípravek, 7. kolo
3:4
so 5. 11. 2022 8:00
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
Moravskoslezská liga přípravek, 7. kolo
sobota
5. 11.
FBC TIGERS PORUBA
FBC Vikings Kopřivnice
so 5. 11. 2022 9:30
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
Moravskoslezská liga přípravek, 7. kolo
1:2
so 5. 11. 2022 9:30
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
Moravskoslezská liga přípravek, 7. kolo
sobota
5. 11.
FBC Vikings Kopřivnice
1. SFK Havířov
so 5. 11. 2022 11:00
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
Moravskoslezská liga přípravek, 7. kolo
3:2
so 5. 11. 2022 11:00
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
Moravskoslezská liga přípravek, 7. kolo
sobota
5. 11.
FBC Vikings Kopřivnice
Torpedo Havířov U8
so 5. 11. 2022 12:30
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
Moravskoslezská liga přípravek, 7. kolo
– : –
so 5. 11. 2022 12:30
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
Moravskoslezská liga přípravek, 7. kolo
sobota
19. 11.
FBC Vikings Kopřivnice
Z.F.K. Petrovice
so 19. 11. 2022 9:00
@
MSH Havířov
,
Moravskoslezská liga přípravek, 11. kolo
9:1
so 19. 11. 2022 9:00
@
MSH Havířov
,
Moravskoslezská liga přípravek, 11. kolo
sobota
19. 11.
TJ Slovan Havířov - Modří
FBC Vikings Kopřivnice
so 19. 11. 2022 10:00
@
MSH Havířov
,
Moravskoslezská liga přípravek, 11. kolo
3:2
so 19. 11. 2022 10:00
@
MSH Havířov
,
Moravskoslezská liga přípravek, 11. kolo
sobota
19. 11.
1. SFK Havířov
FBC Vikings Kopřivnice
so 19. 11. 2022 11:00
@
MSH Havířov
,
Moravskoslezská liga přípravek, 11. kolo
0:0
so 19. 11. 2022 11:00
@
MSH Havířov
,
Moravskoslezská liga přípravek, 11. kolo
sobota
19. 11.
FBC Vikings Kopřivnice
1.MVIL Ostrava
so 19. 11. 2022 12:00
@
MSH Havířov
,
Moravskoslezská liga přípravek, 11. kolo
6:1
so 19. 11. 2022 12:00
@
MSH Havířov
,
Moravskoslezská liga přípravek, 11. kolo
leden 2023
neděle
22. 1.
FBC Vikings Kopřivnice
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
ne 22. 1. 2023 10:00
@
Sportovní hala Krásné Pole
,
Moravskoslezská liga přípravek, 17. kolo
6:3
ne 22. 1. 2023 10:00
@
Sportovní hala Krásné Pole
,
Moravskoslezská liga přípravek, 17. kolo
neděle
22. 1.
FBC ORCA KRNOV
FBC Vikings Kopřivnice
ne 22. 1. 2023 11:00
@
Sportovní hala Krásné Pole
,
Moravskoslezská liga přípravek, 17. kolo
1:8
ne 22. 1. 2023 11:00
@
Sportovní hala Krásné Pole
,
Moravskoslezská liga přípravek, 17. kolo
neděle
22. 1.
1.MVIL Ostrava
FBC Vikings Kopřivnice
ne 22. 1. 2023 12:00
@
Sportovní hala Krásné Pole
,
Moravskoslezská liga přípravek, 17. kolo
4:5
ne 22. 1. 2023 12:00
@
Sportovní hala Krásné Pole
,
Moravskoslezská liga přípravek, 17. kolo
neděle
22. 1.
FBC Vikings Kopřivnice
Z.F.K. Petrovice
ne 22. 1. 2023 13:00
@
Sportovní hala Krásné Pole
,
Moravskoslezská liga přípravek, 17. kolo
11:1
ne 22. 1. 2023 13:00
@
Sportovní hala Krásné Pole
,
Moravskoslezská liga přípravek, 17. kolo
březen 2023
neděle
12. 3.
FBC Vikings Kopřivnice
TJ Slovan Havířov - Modří
ne 12. 3. 2023 9:00
@
ČPP Aréna Ostrava
,
Moravskoslezská liga přípravek, 24. kolo
7:8
ne 12. 3. 2023 9:00
@
ČPP Aréna Ostrava
,
Moravskoslezská liga přípravek, 24. kolo
neděle
12. 3.
FBC TIGERS PORUBA
FBC Vikings Kopřivnice
ne 12. 3. 2023 10:00
@
ČPP Aréna Ostrava
,
Moravskoslezská liga přípravek, 24. kolo
1:4
ne 12. 3. 2023 10:00
@
ČPP Aréna Ostrava
,
Moravskoslezská liga přípravek, 24. kolo
neděle
12. 3.
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FBC Vikings Kopřivnice
ne 12. 3. 2023 11:00
@
ČPP Aréna Ostrava
,
Moravskoslezská liga přípravek, 24. kolo
9:6
ne 12. 3. 2023 11:00
@
ČPP Aréna Ostrava
,
Moravskoslezská liga přípravek, 24. kolo
neděle
12. 3.
FBC Vikings Kopřivnice
1. SC BOHUMÍN 98
ne 12. 3. 2023 12:00
@
ČPP Aréna Ostrava
,
Moravskoslezská liga přípravek, 24. kolo
4:10
ne 12. 3. 2023 12:00
@
ČPP Aréna Ostrava
,
Moravskoslezská liga přípravek, 24. kolo
duben 2023
sobota
1. 4.
FBC Vikings Kopřivnice
Torpedo Havířov U8
so 1. 4. 2023 10:00
@
SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice
,
Moravskoslezská liga přípravek, 25. kolo
6:1
so 1. 4. 2023 10:00
@
SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice
,
Moravskoslezská liga přípravek, 25. kolo
sobota
1. 4.
1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci
FBC Vikings Kopřivnice
so 1. 4. 2023 11:00
@
SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice
,
Moravskoslezská liga přípravek, 25. kolo
3:3
so 1. 4. 2023 11:00
@
SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice
,
Moravskoslezská liga přípravek, 25. kolo
sobota
1. 4.
FBC Letka Toman Finance Group
FBC Vikings Kopřivnice
so 1. 4. 2023 12:00
@
SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice
,
Moravskoslezská liga přípravek, 25. kolo
1:5
so 1. 4. 2023 12:00
@
SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice
,
Moravskoslezská liga přípravek, 25. kolo
sobota
1. 4.
FBC Vikings Kopřivnice
1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata
so 1. 4. 2023 13:00
@
SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice
,
Moravskoslezská liga přípravek, 25. kolo
2:3
so 1. 4. 2023 13:00
@
SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice
,
Moravskoslezská liga přípravek, 25. kolo
neděle
30. 4.
FBC TIGERS PORUBA
FBC Vikings Kopřivnice
ne 30. 4. 2023 8:00
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
Moravskoslezská liga přípravek, 29. kolo
3:3
ne 30. 4. 2023 8:00
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
Moravskoslezská liga přípravek, 29. kolo
neděle
30. 4.
1.MVIL Ostrava
FBC Vikings Kopřivnice
ne 30. 4. 2023 9:30
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
Moravskoslezská liga přípravek, 29. kolo
1:9
ne 30. 4. 2023 9:30
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
Moravskoslezská liga přípravek, 29. kolo
neděle
30. 4.
FBC Vikings Kopřivnice
1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci
ne 30. 4. 2023 11:00
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
Moravskoslezská liga přípravek, 29. kolo
1:2
ne 30. 4. 2023 11:00
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
Moravskoslezská liga přípravek, 29. kolo
neděle
30. 4.
FBC Vikings Kopřivnice
TJ Slovan Havířov - Bílí
ne 30. 4. 2023 12:30
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
Moravskoslezská liga přípravek, 29. kolo
15:1
ne 30. 4. 2023 12:30
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
Moravskoslezská liga přípravek, 29. kolo