FBC Vikings Kopřivnice
Členská sekce
Program zápasů
Starý web
Facebook
Instagram
YouTube
Členská sekce
Program zápasů
Starý web
Facebook
Instagram
YouTube
menu
Klub
Informace o klubu
Členské příspěvky
Trenéři
Rozpis tréninků
Místa
Kontakty
Interní dokumenty
Ke stažení
Nábor
Muži A
Ostatní týmy
Ženy
Muži B
Junioři
Dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci
Elévové
Přípravka
Starší žákyně
Mladší žákyně
Akce
Vikings CUP 2023 - Memoriál Radima Laciny (muži)
Vikings CUP 2023 U19
Archív
Fanzóna
Články
Partneři
Klub
Informace o klubu
Členské příspěvky
Trenéři
Rozpis tréninků
Místa
Kontakty
Interní dokumenty
Ke stažení
Nábor
Muži A
Ostatní týmy
Ženy
Muži B
Junioři
Dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci
Elévové
Přípravka
Starší žákyně
Mladší žákyně
Akce
Vikings CUP 2023 - Memoriál Radima Laciny (muži)
Vikings CUP 2023 U19
Archív
Fanzóna
Články
Partneři
Členská sekce
Program zápasů
Starý web
Facebook
Instagram
YouTube
Klub
Informace o klubu
Členské příspěvky
Trenéři
Rozpis tréninků
Místa
Kontakty
Interní dokumenty
Ke stažení
Nábor
Muži A
Ostatní týmy
Ženy
Muži B
Junioři
Dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci
Elévové
Přípravka
Starší žákyně
Mladší žákyně
Akce
Vikings CUP 2023 - Memoriál Radima Laciny (muži)
Vikings CUP 2023 U19
Archív
Fanzóna
Články
Partneři
Členská sekce
Program zápasů
Starý web
Facebook
Instagram
YouTube
Žákyně DDM
Přehled
Zápasy
Články
Žákyně DDM
Zápasy
Přehled
Zápasy
Články
Místo zápasu
Doma i venku
Doma
Venku
Čas
Všechny zápasy
Minulé
Budoucí
Filtrovat
říjen 2022
sobota
15. 10.
FBC Vikings DDM Kopřivnice
FBS Olomouc
so 15. 10. 2022 9:00
@
SH SŠP Rooseveltova Olomouc
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 1. kolo
2:4
so 15. 10. 2022 9:00
@
SH SŠP Rooseveltova Olomouc
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 1. kolo
sobota
15. 10.
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FBC Vikings DDM Kopřivnice
so 15. 10. 2022 10:10
@
SH SŠP Rooseveltova Olomouc
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 1. kolo
8:4
so 15. 10. 2022 10:10
@
SH SŠP Rooseveltova Olomouc
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 1. kolo
sobota
15. 10.
FBC Vikings DDM Kopřivnice
FBC Letka Toman Finance Group
so 15. 10. 2022 11:55
@
SH SŠP Rooseveltova Olomouc
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 1. kolo
4:9
so 15. 10. 2022 11:55
@
SH SŠP Rooseveltova Olomouc
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 1. kolo
sobota
15. 10.
1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC Vikings DDM Kopřivnice
so 15. 10. 2022 13:05
@
SH SŠP Rooseveltova Olomouc
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 1. kolo
15:4
so 15. 10. 2022 13:05
@
SH SŠP Rooseveltova Olomouc
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 1. kolo
neděle
30. 10.
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FBC Vikings DDM Kopřivnice
ne 30. 10. 2022 8:35
@
SC Dubina Ostrava
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 2. kolo
7:3
ne 30. 10. 2022 8:35
@
SC Dubina Ostrava
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 2. kolo
neděle
30. 10.
FBC Vikings DDM Kopřivnice
FBC Přerov
ne 30. 10. 2022 10:20
@
SC Dubina Ostrava
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 2. kolo
8:4
ne 30. 10. 2022 10:20
@
SC Dubina Ostrava
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 2. kolo
neděle
30. 10.
FBC Vikings DDM Kopřivnice
FBC Letka Toman Finance Group
ne 30. 10. 2022 12:05
@
SC Dubina Ostrava
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 2. kolo
4:7
ne 30. 10. 2022 12:05
@
SC Dubina Ostrava
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 2. kolo
neděle
30. 10.
1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC Vikings DDM Kopřivnice
ne 30. 10. 2022 13:15
@
SC Dubina Ostrava
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 2. kolo
10:4
ne 30. 10. 2022 13:15
@
SC Dubina Ostrava
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 2. kolo
listopad 2022
neděle
13. 11.
FBC Letka Toman Finance Group
FBC Vikings DDM Kopřivnice
ne 13. 11. 2022 8:00
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 3. kolo
8:4
ne 13. 11. 2022 8:00
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 3. kolo
neděle
13. 11.
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FBC Vikings DDM Kopřivnice
ne 13. 11. 2022 9:45
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 3. kolo
7:3
ne 13. 11. 2022 9:45
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 3. kolo
neděle
13. 11.
FBC Vikings DDM Kopřivnice
FBS Olomouc
ne 13. 11. 2022 11:30
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 3. kolo
3:9
ne 13. 11. 2022 11:30
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 3. kolo
neděle
13. 11.
FBC Vikings DDM Kopřivnice
FBC Přerov
ne 13. 11. 2022 13:15
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 3. kolo
10:4
ne 13. 11. 2022 13:15
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 3. kolo
leden 2023
neděle
8. 1.
FBC Vikings DDM Kopřivnice
FBC Přerov
ne 8. 1. 2023 9:35
@
SH ZŠ Bolatice
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 5. kolo
14:9
ne 8. 1. 2023 9:35
@
SH ZŠ Bolatice
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 5. kolo
neděle
8. 1.
FBC Vikings DDM Kopřivnice
FBC Letka Toman Finance Group
ne 8. 1. 2023 10:45
@
SH ZŠ Bolatice
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 5. kolo
3:14
ne 8. 1. 2023 10:45
@
SH ZŠ Bolatice
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 5. kolo
neděle
8. 1.
1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC Vikings DDM Kopřivnice
ne 8. 1. 2023 11:55
@
SH ZŠ Bolatice
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 5. kolo
14:4
ne 8. 1. 2023 11:55
@
SH ZŠ Bolatice
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 5. kolo
neděle
8. 1.
FBS Olomouc
FBC Vikings DDM Kopřivnice
ne 8. 1. 2023 13:40
@
SH ZŠ Bolatice
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 5. kolo
5:5
ne 8. 1. 2023 13:40
@
SH ZŠ Bolatice
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 5. kolo
sobota
21. 1.
FBC Vikings DDM Kopřivnice
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
so 21. 1. 2023 8:35
@
SH SK START PŘEROV
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 6. kolo
0:13
so 21. 1. 2023 8:35
@
SH SK START PŘEROV
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 6. kolo
sobota
21. 1.
FBC Vikings DDM Kopřivnice
FBC Přerov
so 21. 1. 2023 9:45
@
SH SK START PŘEROV
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 6. kolo
4:8
so 21. 1. 2023 9:45
@
SH SK START PŘEROV
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 6. kolo
sobota
21. 1.
FBS Olomouc
FBC Vikings DDM Kopřivnice
so 21. 1. 2023 10:55
@
SH SK START PŘEROV
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 6. kolo
8:6
so 21. 1. 2023 10:55
@
SH SK START PŘEROV
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 6. kolo
sobota
21. 1.
1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC Vikings DDM Kopřivnice
so 21. 1. 2023 12:40
@
SH SK START PŘEROV
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 6. kolo
9:2
so 21. 1. 2023 12:40
@
SH SK START PŘEROV
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 6. kolo
únor 2023
neděle
5. 2.
FBC Vikings DDM Kopřivnice
FBS Olomouc
ne 5. 2. 2023 12:45
@
SH SŠP Rooseveltova Olomouc
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 7. kolo
3:4
ne 5. 2. 2023 12:45
@
SH SŠP Rooseveltova Olomouc
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 7. kolo
neděle
5. 2.
FBC Letka Toman Finance Group
FBC Vikings DDM Kopřivnice
ne 5. 2. 2023 13:55
@
SH SŠP Rooseveltova Olomouc
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 7. kolo
9:1
ne 5. 2. 2023 13:55
@
SH SŠP Rooseveltova Olomouc
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 7. kolo
neděle
5. 2.
FBC Vikings DDM Kopřivnice
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
ne 5. 2. 2023 15:40
@
SH SŠP Rooseveltova Olomouc
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 7. kolo
0:12
ne 5. 2. 2023 15:40
@
SH SŠP Rooseveltova Olomouc
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 7. kolo
neděle
5. 2.
1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC Vikings DDM Kopřivnice
ne 5. 2. 2023 16:50
@
SH SŠP Rooseveltova Olomouc
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 7. kolo
0:7
ne 5. 2. 2023 16:50
@
SH SŠP Rooseveltova Olomouc
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 7. kolo
neděle
19. 2.
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FBC Vikings DDM Kopřivnice
ne 19. 2. 2023 8:35
@
SC Dubina Ostrava
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 8. kolo
5:0
ne 19. 2. 2023 8:35
@
SC Dubina Ostrava
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 8. kolo
neděle
19. 2.
FBC Vikings DDM Kopřivnice
FBC Letka Toman Finance Group
ne 19. 2. 2023 9:25
@
SC Dubina Ostrava
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 8. kolo
2:3
ne 19. 2. 2023 9:25
@
SC Dubina Ostrava
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 8. kolo
neděle
19. 2.
FBC Vikings DDM Kopřivnice
FBC Přerov
ne 19. 2. 2023 10:20
@
SC Dubina Ostrava
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 8. kolo
0:0
ne 19. 2. 2023 10:20
@
SC Dubina Ostrava
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 8. kolo
neděle
19. 2.
1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC Vikings DDM Kopřivnice
ne 19. 2. 2023 11:25
@
SC Dubina Ostrava
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 8. kolo
14:4
ne 19. 2. 2023 11:25
@
SC Dubina Ostrava
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 8. kolo
březen 2023
sobota
4. 3.
1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC Vikings DDM Kopřivnice
so 4. 3. 2023 8:00
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 9. kolo
4:9
so 4. 3. 2023 8:00
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 9. kolo
sobota
4. 3.
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FBC Vikings DDM Kopřivnice
so 4. 3. 2023 9:45
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 9. kolo
12:2
so 4. 3. 2023 9:45
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 9. kolo
sobota
4. 3.
FBC Vikings DDM Kopřivnice
FBS Olomouc
so 4. 3. 2023 11:30
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 9. kolo
10:6
so 4. 3. 2023 11:30
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 9. kolo
sobota
4. 3.
FBC Vikings DDM Kopřivnice
FBC Přerov
so 4. 3. 2023 13:15
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 9. kolo
18:3
so 4. 3. 2023 13:15
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 9. kolo
duben 2023
sobota
15. 4.
FBC Vikings DDM Kopřivnice
FBC Přerov
so 15. 4. 2023 9:35
@
SH ZŠ Bolatice
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 11. kolo
16:10
so 15. 4. 2023 9:35
@
SH ZŠ Bolatice
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 11. kolo
sobota
15. 4.
FBC Vikings DDM Kopřivnice
FBC Letka Toman Finance Group
so 15. 4. 2023 10:45
@
SH ZŠ Bolatice
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 11. kolo
4:6
so 15. 4. 2023 10:45
@
SH ZŠ Bolatice
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 11. kolo
sobota
15. 4.
1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC Vikings DDM Kopřivnice
so 15. 4. 2023 11:55
@
SH ZŠ Bolatice
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 11. kolo
5:11
so 15. 4. 2023 11:55
@
SH ZŠ Bolatice
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 11. kolo
sobota
15. 4.
FBS Olomouc
FBC Vikings DDM Kopřivnice
so 15. 4. 2023 13:40
@
SH ZŠ Bolatice
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 11. kolo
5:10
so 15. 4. 2023 13:40
@
SH ZŠ Bolatice
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 11. kolo
sobota
29. 4.
FBC Vikings DDM Kopřivnice
FBS Olomouc
so 29. 4. 2023 8:35
@
SH SK START PŘEROV
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 12. kolo
4:1
so 29. 4. 2023 8:35
@
SH SK START PŘEROV
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 12. kolo
sobota
29. 4.
FBC Vikings DDM Kopřivnice
FBC Přerov
so 29. 4. 2023 9:45
@
SH SK START PŘEROV
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 12. kolo
17:3
so 29. 4. 2023 9:45
@
SH SK START PŘEROV
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 12. kolo
sobota
29. 4.
FBS Olomouc
FBC Vikings DDM Kopřivnice
so 29. 4. 2023 10:55
@
SH SK START PŘEROV
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 12. kolo
6:12
so 29. 4. 2023 10:55
@
SH SK START PŘEROV
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 12. kolo
sobota
29. 4.
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FBC Vikings DDM Kopřivnice
so 29. 4. 2023 12:40
@
SH SK START PŘEROV
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 12. kolo
5:9
so 29. 4. 2023 12:40
@
SH SK START PŘEROV
,
Liga mladších žákyň - skupina 7, 12. kolo