FBC Vikings Kopřivnice
Členská sekce
Program zápasů
Starý web
Facebook
Instagram
YouTube
Členská sekce
Program zápasů
Starý web
Facebook
Instagram
YouTube
menu
Klub
Informace o klubu
Členské příspěvky
Trenéři
Rozpis tréninků
Místa
Kontakty
Interní dokumenty
Ke stažení
Nábor
Muži A
Ostatní týmy
Ženy
Muži B
Junioři
Dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci
Elévové
Přípravka
Mladší žákyně
Akce
Vikings CUP 2024 U12+U16
Archív
Fanzóna
Články
Partneři
Klub
Informace o klubu
Členské příspěvky
Trenéři
Rozpis tréninků
Místa
Kontakty
Interní dokumenty
Ke stažení
Nábor
Muži A
Ostatní týmy
Ženy
Muži B
Junioři
Dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci
Elévové
Přípravka
Mladší žákyně
Akce
Vikings CUP 2024 U12+U16
Archív
Fanzóna
Články
Partneři
Členská sekce
Program zápasů
Starý web
Facebook
Instagram
YouTube
Klub
Informace o klubu
Členské příspěvky
Trenéři
Rozpis tréninků
Místa
Kontakty
Interní dokumenty
Ke stažení
Nábor
Muži A
Ostatní týmy
Ženy
Muži B
Junioři
Dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci
Elévové
Přípravka
Mladší žákyně
Akce
Vikings CUP 2024 U12+U16
Archív
Fanzóna
Články
Partneři
Členská sekce
Program zápasů
Starý web
Facebook
Instagram
YouTube
Muži B
Přehled
Zápasy
Tabulka
Články
Muži B
Zápasy
Přehled
Zápasy
Tabulka
Články
Místo zápasu
Doma i venku
Doma
Venku
Soutěž
Všechny soutěže
Regionální liga mužů - skupina 7
Pohár
Čas
Všechny zápasy
Minulé
Budoucí
Filtrovat
září 2023
sobota
16. 9.
FBC Letka B Toman Finance Group
FBC Vikings Kopřivnice B
so 16. 9. 2023 10:00
@
SH Stonava
,
Regionální liga mužů - skupina 7, 1. kolo
6:2
so 16. 9. 2023 10:00
@
SH Stonava
,
Regionální liga mužů - skupina 7, 1. kolo
sobota
16. 9.
FBC Vikings Kopřivnice B
1. SFK Flashing Stars Havířov
so 16. 9. 2023 13:00
@
SH Stonava
,
Regionální liga mužů - skupina 7, 1. kolo
1:3
so 16. 9. 2023 13:00
@
SH Stonava
,
Regionální liga mužů - skupina 7, 1. kolo
říjen 2023
neděle
8. 10.
FBC ORCA KRNOV
FBC Vikings Kopřivnice B
ne 8. 10. 2023 9:00
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
Regionální liga mužů - skupina 7, 4. kolo
7:4
ne 8. 10. 2023 9:00
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
Regionální liga mužů - skupina 7, 4. kolo
neděle
8. 10.
FBC Vikings Kopřivnice B
FBC ZŠ Uničov
ne 8. 10. 2023 12:30
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
Regionální liga mužů - skupina 7, 4. kolo
0:4
ne 8. 10. 2023 12:30
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
Regionální liga mužů - skupina 7, 4. kolo
neděle
29. 10.
FBC Vikings Kopřivnice B
FBK Jeseník
ne 29. 10. 2023 10:00
@
MSH Jeseník
,
Regionální liga mužů - skupina 7, 6. kolo
7:4
ne 29. 10. 2023 10:00
@
MSH Jeseník
,
Regionální liga mužů - skupina 7, 6. kolo
neděle
29. 10.
FBC Playmakers Prostějov
FBC Vikings Kopřivnice B
ne 29. 10. 2023 13:00
@
MSH Jeseník
,
Regionální liga mužů - skupina 7, 6. kolo
4:5
ne 29. 10. 2023 13:00
@
MSH Jeseník
,
Regionální liga mužů - skupina 7, 6. kolo
listopad 2023
sobota
18. 11.
SK K2 Prostějov
FBC Vikings Kopřivnice B
so 18. 11. 2023 8:30
@
SH RG a ZŠ Prostějov
,
Regionální liga mužů - skupina 7, 7. kolo
7:2
so 18. 11. 2023 8:30
@
SH RG a ZŠ Prostějov
,
Regionální liga mužů - skupina 7, 7. kolo
sobota
18. 11.
FBC Vikings Kopřivnice B
Fbc Šternberk
so 18. 11. 2023 11:30
@
SH RG a ZŠ Prostějov
,
Regionální liga mužů - skupina 7, 7. kolo
6:3
so 18. 11. 2023 11:30
@
SH RG a ZŠ Prostějov
,
Regionální liga mužů - skupina 7, 7. kolo
leden 2024
sobota
13. 1.
FBC Vikings Kopřivnice B
FBC Letka B Toman Finance Group
so 13. 1. 2024 9:45
@
SH RG a ZŠ Prostějov
,
Regionální liga mužů - skupina 7, 11. kolo
6:1
so 13. 1. 2024 9:45
@
SH RG a ZŠ Prostějov
,
Regionální liga mužů - skupina 7, 11. kolo
sobota
13. 1.
FBK Jeseník
FBC Vikings Kopřivnice B
so 13. 1. 2024 14:15
@
SH RG a ZŠ Prostějov
,
Regionální liga mužů - skupina 7, 11. kolo
4:1
so 13. 1. 2024 14:15
@
SH RG a ZŠ Prostějov
,
Regionální liga mužů - skupina 7, 11. kolo
únor 2024
sobota
3. 2.
SK Domaslavice
FBC Vikings Kopřivnice B
so 3. 2. 2024 13:30
@
SH ZŠ Krnov
,
Regionální liga mužů - skupina 7, 14. kolo
6:5
so 3. 2. 2024 13:30
@
SH ZŠ Krnov
,
Regionální liga mužů - skupina 7, 14. kolo
sobota
3. 2.
FBC Vikings Kopřivnice B
TJ Slovan Havířov B
so 3. 2. 2024 16:30
@
SH ZŠ Krnov
,
Regionální liga mužů - skupina 7, 14. kolo
1:6
so 3. 2. 2024 16:30
@
SH ZŠ Krnov
,
Regionální liga mužů - skupina 7, 14. kolo
sobota
17. 2.
Fbc Šternberk
FBC Vikings Kopřivnice B
so 17. 2. 2024 9:00
@
Medvěd Aréna Moravský Beroun
,
Regionální liga mužů - skupina 7, 15. kolo
4:3
so 17. 2. 2024 9:00
@
Medvěd Aréna Moravský Beroun
,
Regionální liga mužů - skupina 7, 15. kolo
sobota
17. 2.
1. SFK Flashing Stars Havířov
FBC Vikings Kopřivnice B
so 17. 2. 2024 12:00
@
Medvěd Aréna Moravský Beroun
,
Regionální liga mužů - skupina 7, 15. kolo
11:2
so 17. 2. 2024 12:00
@
Medvěd Aréna Moravský Beroun
,
Regionální liga mužů - skupina 7, 15. kolo
březen 2024
neděle
10. 3.
FBC Vikings Kopřivnice B
SK Domaslavice
ne 10. 3. 2024 12:00
@
TJ Slavia Malé Hoštice
,
Regionální liga mužů - skupina 7, 18. kolo
10:1
ne 10. 3. 2024 12:00
@
TJ Slavia Malé Hoštice
,
Regionální liga mužů - skupina 7, 18. kolo
neděle
10. 3.
FBC Vikings Kopřivnice B
FBC ORCA KRNOV
ne 10. 3. 2024 15:00
@
TJ Slavia Malé Hoštice
,
Regionální liga mužů - skupina 7, 18. kolo
3:3
ne 10. 3. 2024 15:00
@
TJ Slavia Malé Hoštice
,
Regionální liga mužů - skupina 7, 18. kolo
duben 2024
sobota
6. 4.
FBC Vikings Kopřivnice B
SK K2 Prostějov
so 6. 4. 2024 8:00
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
Regionální liga mužů - skupina 7, 20. kolo
4:4
so 6. 4. 2024 8:00
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
Regionální liga mužů - skupina 7, 20. kolo
sobota
6. 4.
FBC ZŠ Uničov
FBC Vikings Kopřivnice B
so 6. 4. 2024 12:30
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
Regionální liga mužů - skupina 7, 20. kolo
4:2
so 6. 4. 2024 12:30
@
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
,
Regionální liga mužů - skupina 7, 20. kolo
neděle
28. 4.
FBC Vikings Kopřivnice B
FBC Playmakers Prostějov
ne 28. 4. 2024 11:00
@
ČPP Aréna Ostrava
,
Regionální liga mužů - skupina 7, 21. kolo
6:3
ne 28. 4. 2024 11:00
@
ČPP Aréna Ostrava
,
Regionální liga mužů - skupina 7, 21. kolo
neděle
28. 4.
TJ Slovan Havířov B
FBC Vikings Kopřivnice B
ne 28. 4. 2024 14:00
@
ČPP Aréna Ostrava
,
Regionální liga mužů - skupina 7, 21. kolo
5:6
ne 28. 4. 2024 14:00
@
ČPP Aréna Ostrava
,
Regionální liga mužů - skupina 7, 21. kolo