Zobrazeno 1 až 9 z celkem 9 článků.

Ženy uspěly v Hranicích jen na 50%

Utkání proti hráčkám místního FBC Hranice ženy Vikings zvládly, ale naděje na dvojnásobné vítězství vzala Kopřivnici opavská Tereza Kunčíková, která se hetrikem zasloužila o výhru Opavy 3:2. Zisk tří bodů ženy v tabulce 2. ligy posunul na průběžné 2. místo.

Každá série jednou končí

Ženy na Dubině přišly o letošní neporazitelnost. V prvním zápase ztratily dobře rozehraný zápas s FBC Ostrava a ve druhém utkání podlehly Vítkovicím.

Začátek nadstavbové části se ženám vydařil!

Ženy v sobotu naplno využily domácí prostředí, když na úvod nadstavbové části nejprve porazily Hranice a následně si vyšláply i na silnou Opavu. V průběžném pořadí si Kopřivnice upevnila průběžné 2. místo.

Souboj dvou nejlepších ženských týmů skončil nerozhodně!

Ženy v Olomouci uzavřely úspěšnou podzimní část sezóny, ve které ani jednou neprohrály. V prvním utkání Kopřivnice dle očekávání porazila Rožnov. Ve druhém zápase se střetly dva aktuálně nejlepší týmy soutěže a Kopřivnice v tomto zápase dlouho vedla, ale v poslední třetině dokázaly Vítkovické florbalistky vyrovnat. Remízou skončilo i poslední utkání se zálohou Olomouce a ženy se do jarní části soutěže pustí z 2. místa.

Ženy v Šumperku potvrdily roli favorita!

Zápas se Šumperkem měl být pro kopřivnické florbalistky jasnou záležitostí s cílem odvézt si domů všechny body. Přesto se v první třetině domácí hráčky překvapivě ujaly vedení. Kopřivnická odpověď přišla velice rychle, pohotová Adéla Machová nejprve srovnala a do konce první části strhla vedení na stranu Vikings. Ve druhé třetině navyšovala Denisa Černošková na rozdíl dvou branek a závěrečné části uzavřela zápasový účet Nikola Jančová. Po výhře v Šumperku se ženy v tabulce 2. ligy se ženy bodově dotáhly na vedoucí zálohu Vítkovic.

Ženy porazily Frýdek-Místek

Do utkání proti Frýdku-Místku nastupovaly ženy jako favoritky a v průběhu zápasu se to potvrdilo. Hned v první části Kopřivnice odskočila do tříbrankového vedení a náskok se postupně ještě navyšoval až na konečných 6:1. Třemi góly se na výhře podílela Nikola Jančová. Ženy se v průběžném pořadí 2. ligy drží na krásném 2. místě.

Ženy remizovaly s Ostravou

Družstvo žen mělo v neděli na programu jediné utkání. Jako doposud neporažený tým nastoupili v Bílovci proti záloze Ostravy a již během rozcvičky balo jasné, že to nebude lehké utkání.

Ženy prodloužili vítěznou šňůru!

V páteční dohrávce 1. kola 2. ligy žen si kopřivnické florbalistky hladce poradily s Bílovcem a prodloužily tak vítěznou sérii už na tři zápasy. Lepší vstup do tohoto ročníku si snad ani nikdo nemohl přát. V průběžném pořadí se ženy drží na 2. místě a k tomu májí navíc jedno utkání k dobru.