Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 11 až 20 z celkem 329 článků.

Kusz hattrickem přispěl k demolici Přerova

Úvodní duel semifinalové série ovládli v parádní atmosféře domácí florbalisté 8:2. Třemi brankami se v utkání blýskl agilní Tomáš Kusz. Druhý domácí zápas se odehraje v neděli od 18:00 hodin.

Hranice zvládly nájezdy a o postupu rozhodne až pátý zápas!

Čtvrté utkání bylo velice vyrovnané a dospělo až do samostatných nájezdů, ve kterých uspěl pouze hranický Kolajta. O postupu do semifinále se tedy rozhodne až v pátém utkání, kdy bude mít Kopřivnice výhodu domácího prostředí. Utkání je naplánováno na úterý 5. března a odstartuje v 19:00 hodin.

Ženy bodovaly v Krnově

Kopřivnické ženy v Krnově nejprve podlehly Třinci B, poté naopak s Vítkovicemi B vybojovaly důležité vítězství.

Vikingové v poslední části prorazili hranickou zeď a jsou o krok blíže k semifinále!

Ve třetím utkání vyrukovali hraničtí florbalisté na Kopřivnici s precizní a obětavou obranou, ze které vyráželi do rychlých protiútoků. V desáté minutě se dokonce domácí dostali do vedení a dlouhých 50 minut drželi kopřivnické střelce v šachu. Vikingové ale zachovali klidnou hlavu a v závěru se jim podařilo zlomit hranický odpor. Dnes od 17 hodin můžou vikingové v Hranicích celou sérii ukončit.

Přípravka vybojovala v Čeladné druhé místo

Nejmenší vikingové cestovali na svůj další turnaj do Čeladné. Nevedli si vůbec špatně. I přesto, že ze čtyř zápasů jeden prohráli a jeden remízovali obsadili krásné druhé místo.