FBC Vikings Kopřivnice

Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 11 až 20 z celkem 35 článků.
25_20211122_190918.png

Muži v Opavě neuspěli

Počty zranění v kádru mužského áčka stále rostou a dělají kopřivnickým trenérům čím dál větší vrásky. I v Opavě hráli Vikingové v improvizované sestavě na 2 pětky a s domácími dokázali držet krok jen v první třetině, ve které remizovali 2:2. V dalším průběhu už měli domácí průběh zápasu pod kontrolou a dokráčeli si pro 3 body.

24_20211115_215433.jpg

Junioři remizovali s vedoucím celkem 2. ligy

Junioři doma vybojovali 4 body a letošním ročníku drží stále neporazitelnost. Nejprve si v prvním utkání poradili se zálohou Vítkovic a ve druhém zápase čelili prvnímu celku soutěže družstvu 1. MVIL Ostrava. I v tomto zápase Vikingové obstáli. Bez opor, které už cestovali na zápas Národní ligy do Opavy, dokázali remizovat a drží se na průběžném 2. místě.

FBC Vikings Kopřivnice

Starší žáci otočili zápas s Frýdkem-Místkem

Starší žáci se utkali na Čeladné s Frýdkem-Místkem a FBC ČPP Ostrava. První utkání Vikingové zvládli, když v závěru dokázali otočit skóre na svou stranu a připsali si už čtvrtou výhru v řadě. Poté dostali od Ostravy předčasnou mikulášskou nadílku. Soupeř byl prostě lepší.

22_20211107_195704.jpg

Nejmladší Vikingové na domácím turnaji třetí

V neděli vyběhli na domácí hřiště nejmenší Vikingové a před početnou diváckou kulisou předváděli své florbalové dovednosti. Kluci dokázali vyhrát v zápasech s Rožnovem a Českým Těšínem, ale proti Vítkovicím a Letce se jim už tolik nedařilo. Po sečtení všech výsledků obsadila přípravka pěkné 3. místo. Gratulujeme!

21_20211106_233101.png

Aligátoři padli v prodloužení

Áčko doma dokázalo zkrotit běhavé Aligátory, ale zase to byli nervy. Přítomní diváci viděli velmi vyrovnané utkání, které se hrálo ve slušném tempu a šance se střídaly na obou stranách. Po šedesáti minutách bylo skóre vyrovnané a zápas nakonec ukončil přesnou trefou v prodloužení Lukáš Herblich.

20_20211106_230859.jpg

Mladší žáci konečně zlatí!

Mladší žáci dnes přidali do sbírky další pohár a rovnou za 1. místo. Podařilo se to na turnaji v Bohumíně, kde prohráli pouze jediný zápas s domácím týmem těsně 1:2. V ostatních v utkáních už dělali svým trenérům jenom radost.

FBC Vikings Kopřivnice

Starší žákyně v Ostravě sbíraly další zápasové zkušenosti

Starší žákyně v sobotu narazily na velmi silné soupeřky, florbalistky FBC Ostrava a FBS Olomouc. Obě družstva disponují poměrně širokou hráčskou základnou, se kterou se v současnosti nemůžeme příliš srovnávat. Obě utkání taky nakonec dopadla podle předpokladů. Soupeřky Vikings přehrály, ale naše holky si rozhodně zaslouží pochvalu za bojovnost. Místo bodů si z Ostravy odvážejí především další cenné zápasové zkušenosti.

FBC Vikings Kopřivnice

Dorost na domácím turnaji přidal další výhru

Sobotní program ve Vikings Aréně odstartovali dorostenci, kteří měli na programu utkání s Třincem a zálohou Vítkovic. V prvním zápase kopřivničtí florbalisté neměli dost dobře seřízenou mušku a soupeř z Třince byl v útoku produktivnější. Ve druhém utkání si Vikingové počínali lépe a ve vyrovnaném utkání slavili výhru.

FBC Vikings Kopřivnice

Béčko doslova vydřelo v Bílovci 3 body

B-tým odcestoval do Bílovce v hodně prořídlé sestavě a na výpomoc musel povolat i Petru Svobodovou z týmu žen. Hned v prvním utkání se Vikingům podařil husarský kousek, když dokázali zaskočit domácí Bílovec a domů vezou doslova vydřené 3 body.

FBC Vikings Kopřivnice

Ženy remizovaly s Ostravou

Družstvo žen mělo v neděli na programu jediné utkání. Jako doposud neporažený tým nastoupili v Bílovci proti záloze Ostravy a již během rozcvičky balo jasné, že to nebude lehké utkání.