Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 31 až 40 z celkem 113 článků.
FBC Vikings Kopřivnice

Mladší žákyně bojovaly na Hané

Další turnaj odehrály žákyně V Senici na Hané. Proti Hranicím a Ostravě neměly holky šanci, ale v utkání s Olomoucí byl průběh vyrovnanější a v zápase s Lutínem už chybělo k úspěchu opravdu málo. Tak třeba to vyjde příště.

81_20220220_113757.jpg

Vikingové jsou po základní části čtvrtí!

Muži v sobotu odjížděli do Ostravy s cílem udržet nebo vylepšit aktuální 4. místo zaručující start vyřazovací části na domácí palubovce. Do utkání však Vikingové nevstoupili dobře a MVIL, bojující o účast v play-off, se dostal do pohodlného vedení, které i přes zlepšený výkon Kopřivnice v poslední části se štěstím udržel těsně až do konce. Svůj domácí zápas nezvládl ani Pelhřimov a tak se muži i přes porážku v Krásném poli udrželi na 4. místě a play-off budou příští sobotu zahajovat v Kopřivnici.

FBC Vikings Kopřivnice

Ženy uspěly v Hranicích jen na 50%

Utkání proti hráčkám místního FBC Hranice ženy Vikings zvládly, ale naděje na dvojnásobné vítězství vzala Kopřivnici opavská Tereza Kunčíková, která se hetrikem zasloužila o výhru Opavy 3:2. Zisk tří bodů ženy v tabulce 2. ligy posunul na průběžné 2. místo.

78_20220217_181252.jpg

Dorostenci deklasovali Rožnov

Ve středečním utkání v Rožnově uštědřili dorostenci domácím pořádný výprask. Významnou měrou se na něm podílel Matěj Melčák, který v zápase skóroval dokonce čtyřikrát.

76_20220213_111440.jpg

Vikingové v posledních minutách zmrazili houževnaté Svitavy

Poslední domácí duel základní části Národní ligy dopadl podle papírových předpokladů. Vikingové splnili povinnost a porazili poslední Svitavy. Do zápasu vstoupili muži velice aktivně a rychle si vypracovali tříbrankové vedení. Hosté však hráli velice trpělivě a koncentrovaně a záhy dokázali snížit na rozdíl jediné branky. Do 53. minuty pak diváci sledovali velmi vyrovnané utkání, ve kterém Vikingové pravidelně odskakovali a svitavští se vždy dotahovali. Poslední minuty hosté nezvládli. Dvojnásobný střelec Lukáš Michna rozjel kopřivnický brankostroj v němž přidali další zásahy Vávra, Holaň a Opatřil, který pečetil vysokou výhru domácích na konečných 10:4.

75_20220213_104408.jpg

Béčko doma nebodovalo

Záložní mužský tým se v nadstavbě výsledkově trápí. V sobotu Vikingové nebodovali ani na domácím turnaji, i když to herně nebylo vůbec špatné. Proti RH Piving Ostrava nezvládli kopřivničtí florbalisté první třetinu a manko 0:3 se jim už nepodařilo smazat. Naopak v derby proti Warriors Nový Jičín rozehráli muži utkání velmi dobře. Novojičínští florbalisté však ztrátu dohnali ve druhé části a v poslední třetině zápas otočili.

74_20220206_084710.jpg

Muži mají definitivní jistotu play-off

V domácím zápase s Opavou Vikingové potvrdili vzrůstající formu a zaslouženou výhrou si zajistili účast v play-off Národní ligy. Rozhodně to ale nebylo jednoduché utkání. V první třetině se dokonce dostala Opava do vedení. Zápas zlomili domácí až na začátku poslední třetiny, když v rychlém sledu skóroval Kostelník a Holaň. Tříbrankové vedení si už pak domácí zkušeně pohlídali.