FBC Vikings Kopřivnice

Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 21 až 30 z celkem 35 článků.
15_20211106_202413.jpg

Starší žáci dobyli rožnovskou tvrz a přejeli Třinec

Starší žáci se utkali v Rožnově s Rožnovem a Třincem. Vikingové jeli do Rožnova poprvé v sezóně bez výrazného oslabení a zaslouženě zvítězili v obou utkáních. Po dobrých kolektivních výkonech prodloužili vítěznou sérii na tři zápasy.

FBC Vikings Kopřivnice

Starší žákyně zahájily sezónu v Horní Suché

Starší žákyně na svém prvním turnaji sbíraly zkušenosti. V minulé sezóně děvčata neodehrála ani jeden zápas a pod vedením nového trenéra Dušana Hejče je čeká pořádný kus práce.

FBC Vikings Kopřivnice

Devět statečných zvítězilo nad Jablunkovem

Starší žáci se utkali v Bystřici nad Olší s Jablůnkovem. Vikingové jeli do Bystřice opět pouze s osmi hráči do pole. Všichni hráči bojovali ze všech sil a odměnou jim bylo zasloužené vítězství.

FBC Vikings Kopřivnice

Dorost veze z Krnova jeden bodík!

V sobotu v brzkých ranních hodinách odjížděli dorostenci ke svému druhému turnaji do Krnova, kde se ve velmi prořídlé sestavě a se zaskakující gólmankou Luckou Zelinkovou utkali s Karvinou a Horní Suchou. V prvním utkání se kopřivničtí florbalisté dokonce rvali o vítězství, ale Karviná dokázala v závěru dotáhnout tříbrankové manko a utkání skončilo remízou. Ve druhém utkání už Vikingové neměli tolik sil, aby v průběhu celého utkání drželi s Horní Suchou krok a nakonec prohráli. Za předvedený výkon v obou zápasech si zaslouží uznání.

9_20211030_082214.jpg

Elévové na domácím turnaji první!

V neděli 24. října se do Kopřivnice sjely týmy z Petrovic a Bohumína. Z důvodu covidové situace se turnaje nemohly zúčastnit dva týmy Vítkovic a tak se turnaj odehrál pouze se třemi účastníky.

8_20211029_200916.jpg

Přípravka vyhrála turnaj v Českém Těšíně

V sobotu 23. října se nejmladší kopřivnické družstvo vydalo na svůj první turnaj v sezóně do Českého Těšína, kde na ně čekala čtveřice soupeřů. Vikingové dokázali vyhrát 3 ze 4 zápasů a v konečném pořadí to stačilo na 1. místo. Gratulujeme!

7_20211029_195729.png

Mladší žáci odehráli druhý turnaj

Tým mladších žáků odehrál svůj druhý turnaj a bylo z toho opět druhé místo. Tak jako předešlý turnaj v Krnově, tak i tady kluci hráli perfektně a o celkovém vítězi rozhodl až poslední zápas.

FBC Vikings Kopřivnice

B-tým si na Čeladné s chutí zastřílel!

Muži B odehráli v sobotu na Čeladné povedený turnaj a velkou zásluhu na tom má vedoucí týmu Radim Vavřík, který v této složité covidové době dokázal mužstvo, přes všechny obtíže, poskládat a svými 5 gólovými příspěvky táhl Kopřivnici v obou zápasech proti Frenštátu i Horní Suché k vítězství.