Starší žáciČlánky

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 10 článků.
103_20220404_123204.jpg

Starší žáci : vítězná jízda pokračovala i na posledním ligovém turnaji

Starší žáci zakončili nadstavbu dalšími dvěma vítězstvími : jasně přehráli Jablůnkov, bez inkasované branky, a zápas s Frýdkem rozhodli v poslední třetině. V nadstavbové části nedali svým soupeřům šanci : v prvním zápasu remizovali s Rožnovem a poté vyhráli 11 zápasů v řadě. Celkové obsadili 6. místo se ziskem 46 bodů. Na sedmý Třinec měli náskok propastných 22 bodů.

91_20220306_163311.jpg

Starší žáci opět za 6

Starší žáci potvrdili na turnaji v Čeladné svou dominanci. V obou zápasech měli hru pod kontrolou od prvních sekund až do konce. Výborným kolektivním výkonem nepustili žádného ze soupeřů do hry a s chutí si zastříleli. Jako jediní vyhráli na turnaji oba své zápasy a zaslouženě vezou do Kopřivnice 6 bodů.

FBC Vikings Kopřivnice

Starší žáci otočili zápas s Frýdkem-Místkem

Starší žáci se utkali na Čeladné s Frýdkem-Místkem a FBC ČPP Ostrava. První utkání Vikingové zvládli, když v závěru dokázali otočit skóre na svou stranu a připsali si už čtvrtou výhru v řadě. Poté dostali od Ostravy předčasnou mikulášskou nadílku. Soupeř byl prostě lepší.

15_20211106_202413.jpg

Starší žáci dobyli rožnovskou tvrz a přejeli Třinec

Starší žáci se utkali v Rožnově s Rožnovem a Třincem. Vikingové jeli do Rožnova poprvé v sezóně bez výrazného oslabení a zaslouženě zvítězili v obou utkáních. Po dobrých kolektivních výkonech prodloužili vítěznou sérii na tři zápasy.

FBC Vikings Kopřivnice

Devět statečných zvítězilo nad Jablunkovem

Starší žáci se utkali v Bystřici nad Olší s Jablůnkovem. Vikingové jeli do Bystřice opět pouze s osmi hráči do pole. Všichni hráči bojovali ze všech sil a odměnou jim bylo zasloužené vítězství.