Zobrazeno 11 až 20 z celkem 24 článků.

Derby s Rožnovem rozhodly nájezdy!

Čtvrteční derby mužských týmů Kopřinice a Rožnova diváky určitě nezklamalo. Velice vyrovnané a napínavé utkání skončilo po šedesáti minutách nerozhodně 6:6 a rozhodnutí nepřineslo ani následné pěti minutové prodloužení. V nájezdové loterii prokázali pevnější nervy domácí. Vedení hostů zažehnal ve druhé sérii Kuba Kostelník a ve třetí sérii se prosadil Lukáš Vávra. Poslední nájezd Richarda Plandora skončil na hrudi brankáře Jakuba Strakoše a bylo rozhodnuto.

Muži vezou z Hranic důležité body!

Vikingové výborným výkonem v první třetině domácí florbalisty doslova paralyzovali. Ze zimního spánku se hraničtí probrali až v poslední třetině, když už prohrávali o 4 branky. Kopřivnice však klíčové momenty utkání zvládla a zápas dotáhla do vítězného konce.

Vikingové udolali TROOPERS v prodloužení!

V 16. kole Národní ligy se kopřivničtí florbalisté utkali s brněnskými TROOPERS, kteří suveréně vedou průběžné pořadí soutěže. Vikingům před zápasem patřila 9. příčka, ale v zápase rozdílné postavení soupeřů nebylo znát. Domácí se do lídra pustili a v prvních dvou třetinách byli jednoznačně lepším týmem. TROOPERS ukázali svou sílu a houževnatost v poslední třetině, kdy dokázali manko smazat a vynutili si extratime. V prodloužení se štěstí přiklonilo na stranu Kopřivnice. Po zaváhání v obraně se míč dostal k Sochovi, který přesnou trefou vystřelil Vikings bonusový bod.

Vávrův hattrick v Třebíči na vítězství nestačil!

Z nedělního utkání na půdě ostrostřelců vezou Vikingové pouze jediný bod a v tabulce Národní Ligy se propadli na průběžnou devátou příčku. Nic na tom nezměnil ani hattrick nejzkušenějšího kopřivnického útočníka Lukáše Vávry, který byl za svůj výkon vyhlášen nejlepším hráčem utkání.

Horní Suchá oplatila Vikingům těsnou porážku

Kopřivničtí florbalisté si zřejmě v Pelhřimově vystříleli střelný prach. V domácím utkání proti Horní Suché zahodili Vikingové až příliš mnoho šancí na to, aby mohly pomýšlet na lepší výsledek. Hosté si po těsné výhře odvážejí z Kopřivnice všechny body a oplatili tak Vikingům těsnou porážku z prvního vzájemného duelu v této sezóně.

Vikingové vezou z Pelhřimova všechny body!

Vikingové v okleštěné sestavě zvládli venkovní utkání v Pelhřimově a do tabulky si připisují další cenné body. K vítezství mužům pomohl svým výkonem juniorský gólman Lukáš Mikušek, který si v tomto utkání zároveň odbyl premiéru v Národní lize a byl vyhlášen nejlepším hráčem utkání.

Vikingové na Hranice nestačili!

V pondělní dohrávce 7. kola Národní ligy muži nedokázali navázat na nedělní výhru s Hlukem a podlehli florbalistům Hranic. Velmi pohledné a rychlé utkání, které se přítomným divákům muselo líbit, rozhodla perfektní a obětavá obrana hostů, ze které vyráželi do rychlých brejků a nekompromisně trestali zaváhání domácích.

Muži rozstříleli Hluk

V nedělním utkání, do kterého nemohli zasáhnout hráči bez očkování či prodělaného onemocnění covid-19 , Vikingové hladce porazili Hluk a v tabulce Národní ligy ho přeskočili na 7. příčku.

Muži odváží ze Svitav důležité body!

Vikingové zvládli utkání ve Svitavách a v neúplné tabulce Národní ligy poskočili na průběžnou osmou příčku. O výhře rozhodla zejména povedená druhá třetina, ve které kopřivničtí florbalisté nastříleli domácím postupně tři branky.

Muži si v Brně připsali další těsnou prohru

Ve čtvrtek dohrávali Vikingové v Brně odložené utkání proti vedoucímu celku Národní ligy. Před utkáním dali trenéři dohromady jen dvě formace a tak byla nařízena defenzivní taktika. Velmi dobrý týmový výkon Kopřivnice domácí hodně potrápil. Uzdravený junior Robert Socha dokonce nastřílel do brněnské sítě postupně tři branky. V samotném závěru se domácí museli strachovat o výsledek. Vikingové tlačili v power-play a od vyrovnání zachránil TROOPERS skvělými zákroky domácí gólman Chrást.