Zobrazeno 1 až 10 z celkem 24 článků.

Vikingové končí ve čtvrfinále

Vikingové dnes v Pelhřimově prohráli 6:3 a v play-off končí už ve čtvrtfinále. Rozhodně se ale nemají za co stydět. Omlazený tým působil na hřišti velmi dravě a produktivně a se stoupající formou se nakonec vyšplhal na 4. příčku. Nebýt různých zdravotních problémů, které muže provázeli prakticky celou sezónu, mohlo to být ještě lepší. Děkujeme za odvedenou práci!

Muži první mečbol odvrátili

Vikingové dokázali ve čtvrtfinalové sérii konečně zvítězit, když po velkém obratu porazili Pelhřimov na jeho hřišti 2:3. Vítěznou branku zařídil v přesilovce Honza Toman. Čtvrtý zápas se hraje hned zítra od 17:00 hodin.

I druhý zápas ztratili Vikingové po nájezdech!

Play-off se vším všudy nabídlo i nedělní utkání. Poté, co kopřivničtí florbalisté dotáhli třígólovou ztrátu a dvě minuty před koncem základní hrací doby srovnali, nakonec opět utkání rozhodly nájezdy. Ani tentokrát střelci Vikings příliš úspěšní nebyli a vítězství slavil Pelhřimov. Příští víkend pojede Kopřivnice do Pelhřimova odvracet dva matchboly.

Vikingové na úvod play off nezvládli nájezdy

Kvalitní florbal, slušná divácká návštěva, výborná atmosféra a dramatická koncovka. Takové bylo první utkání čtvrtfinalové série mezi Kopřivnicí a Pelhřimovem. Zápas byl tak vyrovnaný, že se muselo rozhodovat až na nájezdy. Bohužel Vikingové v nich zcela pohořeli a hráči Spartaku jdou v sérii do vedení.

Ve čtvrtfinále se Vikingové utkají s Pelhřimovem!

Vyřazovací část východní skupiny Národní ligy je kompletní. Vítěz základní části TROOPERS si zvolili Opavu, Rožnov pak sáhl po MVIL Ostrava. Třetí Třebíč se rozhodla pro Hranice a na Kopřivnicí zůstal Pelhřimov, se kterým v základní části dvakrát vyhrála.

Vikingové jsou po základní části čtvrtí!

Muži v sobotu odjížděli do Ostravy s cílem udržet nebo vylepšit aktuální 4. místo zaručující start vyřazovací části na domácí palubovce. Do utkání však Vikingové nevstoupili dobře a MVIL, bojující o účast v play-off, se dostal do pohodlného vedení, které i přes zlepšený výkon Kopřivnice v poslední části se štěstím udržel těsně až do konce. Svůj domácí zápas nezvládl ani Pelhřimov a tak se muži i přes porážku v Krásném poli udrželi na 4. místě a play-off budou příští sobotu zahajovat v Kopřivnici.

Vikingové v posledních minutách zmrazili houževnaté Svitavy

Poslední domácí duel základní části Národní ligy dopadl podle papírových předpokladů. Vikingové splnili povinnost a porazili poslední Svitavy. Do zápasu vstoupili muži velice aktivně a rychle si vypracovali tříbrankové vedení. Hosté však hráli velice trpělivě a koncentrovaně a záhy dokázali snížit na rozdíl jediné branky. Do 53. minuty pak diváci sledovali velmi vyrovnané utkání, ve kterém Vikingové pravidelně odskakovali a svitavští se vždy dotahovali. Poslední minuty hosté nezvládli. Dvojnásobný střelec Lukáš Michna rozjel kopřivnický brankostroj v němž přidali další zásahy Vávra, Holaň a Opatřil, který pečetil vysokou výhru domácích na konečných 10:4.

Muži mají definitivní jistotu play-off

V domácím zápase s Opavou Vikingové potvrdili vzrůstající formu a zaslouženou výhrou si zajistili účast v play-off Národní ligy. Rozhodně to ale nebylo jednoduché utkání. V první třetině se dokonce dostala Opava do vedení. Zápas zlomili domácí až na začátku poslední třetiny, když v rychlém sledu skóroval Kostelník a Holaň. Tříbrankové vedení si už pak domácí zkušeně pohlídali.