Zobrazeno 21 až 24 z celkem 24 článků.

Muži v Opavě neuspěli

Počty zranění v kádru mužského áčka stále rostou a dělají kopřivnickým trenérům čím dál větší vrásky. I v Opavě hráli Vikingové v improvizované sestavě na 2 pětky a s domácími dokázali držet krok jen v první třetině, ve které remizovali 2:2. V dalším průběhu už měli domácí průběh zápasu pod kontrolou a dokráčeli si pro 3 body.

Aligátoři padli v prodloužení

Áčko doma dokázalo zkrotit běhavé Aligátory, ale zase to byli nervy. Přítomní diváci viděli velmi vyrovnané utkání, které se hrálo ve slušném tempu a šance se střídaly na obou stranách. Po šedesáti minutách bylo skóre vyrovnané a zápas nakonec ukončil přesnou trefou v prodloužení Lukáš Herblich.

Vikings CUP 2021 - Pohár putuje do Brna!

21. ročník turnaje je za námi a můžeme bilancovat. Pohár byl letos velice vyrovnaný, diváci viděli dohromady 76 gólů v 10 utkáních a ani tentokrát se domácím nepodařilo vyhrát.