Zobrazeno 1 až 9 z celkem 9 článků.

Muži B na Čeladné stoprocentní!

V neděli 27. 3. vyrazila záloha mužů na svůj předposlední turnaj na Čeladnou, kde se jim podařilo v obou utkáních naplno bodovat a před posledním kolem se Vikingové dotáhli na rozdíl jediného bodu za 3. RH PIVING Ostrava.

Béčko doma nebodovalo

Záložní mužský tým se v nadstavbě výsledkově trápí. V sobotu Vikingové nebodovali ani na domácím turnaji, i když to herně nebylo vůbec špatné. Proti RH Piving Ostrava nezvládli kopřivničtí florbalisté první třetinu a manko 0:3 se jim už nepodařilo smazat. Naopak v derby proti Warriors Nový Jičín rozehráli muži utkání velmi dobře. Novojičínští florbalisté však ztrátu dohnali ve druhé části a v poslední třetině zápas otočili.

Béčko v Petrovicích nezklamalo!

Záloha mužů jela do Petrovic s odhodláním odčinit zaváhání na turnaji v Rožnově. Povedlo se a po hladké výhře nad C-týmem Petrovic si Kopřivnice připisuje v nasatavbě první body.

Béčko v Rožnově bez bodu

Vstup do druhé poloviny sezony se mužům B nevydařil podle představ. Na body nedosáhli po nevídané přestřelce v prvním zápase, ani po konsolidovaném výkonu ve druhém klání.

Béčko ukončilo základní část a čeká ho nadstavba o postup!

Na závěr základní části se B-tým v Paskově utkal s týmy z horních příček tabulky. V prvním utkání Vikingové dokonale zaskočili florbalisty z Frýdku-Místku a získali tak definitivní jistotu účasti v nadstavbové části, ve které se budou prát o postup do vyšší soutěže.

Turnaj béčka ve znamení obratů

Béčko ve Smilovicích nezvládlo první třetiny, ale nakonec dokázalo oba zápasy otočit a domů veze všechny body.

Béčko doslova vydřelo v Bílovci 3 body

B-tým odcestoval do Bílovce v hodně prořídlé sestavě a na výpomoc musel povolat i Petru Svobodovou z týmu žen. Hned v prvním utkání se Vikingům podařil husarský kousek, když dokázali zaskočit domácí Bílovec a domů vezou doslova vydřené 3 body.

B-tým si na Čeladné s chutí zastřílel!

Muži B odehráli v sobotu na Čeladné povedený turnaj a velkou zásluhu na tom má vedoucí týmu Radim Vavřík, který v této složité covidové době dokázal mužstvo, přes všechny obtíže, poskládat a svými 5 gólovými příspěvky táhl Kopřivnici v obou zápasech proti Frenštátu i Horní Suché k vítězství.