Zobrazeno 31 až 39 z celkem 39 článků.

Po třech kolech jsou muži stoprocentní

V sobotním utkání si Kopřivnice hladce poradila s nepříjemným Šumperkem a po třech odehraných kolech se Vikingové osamostatnili na čele Národní ligy.

Vítkovice se na postup v poháru pořádně nadřely!

Klobouk dolů jak Vikingové odehráli pohárové utkání proti Vítkovicím. Sice se z vítězství nakonec dle předpokladů radovali hosté, ale Kopřivnice jeden z našich nejúspěšnějších florbalových týmů pořádně potrápila.

Vikingové vezou za Zlína těsnou výhru

Zlínští Lvi nedali svou kůži lacino a po většinu zápasu drželi s Kopřivnicí krok. O těsné výhře nakonec rozhodla přesná trefa Honzy Tomana ve 47. minutě.

Omlazená Opava na Vikingy nestačila

Utkání loňských finalistů Národní ligy Kopřivnice s Opavou ovládli domácí v poměru 6:3 a své první vychytané vítězství mohl s týmem oslavit i velezkušený navrátilec Martin Piňdák.

Vikingové skolili paskovské ještěry a v příštím kole vyzvou extraligové Vítkovice

Další pohárový zápas odehráli Vikingové na hřišti divizního Paskova. Po bezbrankové první třetině Kopřivnice zabrala a třemi brankami v řadě zlomila odpor domácích a zaslouženě postoupila. Všichni příznivci kopřivnického klubu se tak mohou těšit na další sportovní svátek tohoto roku. Zápas Vikings - Vítkovice si nenechte ujít.

Muži v poháru potvrdili roli favorita

Letošní pouť pohárem zahájili Vikingové hladkou výhrou nad Sokolem Frenštát. Svému okresnímu konkurentovi postupně nastříleli rovný tucet branek.