Zobrazeno 11 až 20 z celkem 38 článků.

Muži zahájili playoff drtivou výhrou!

Kopřivnice zahájila playoff na výbornou. Po výborném týmovém výkonu doslova smetla Petrovice vysoko 9:2 a ve čtvrtfinalové sérii hrané na tři vítězné zápasy získala první bod.

Muži se o semifinále poperou s Petrovicemi!

Po nedělním výběru soupeřů do playoff už jsou známé všechny čtvrtfinalové dvojice. Kopřivnice při své volbě vybírala z dvojice Petrovice - Rožnov a rozhodnutí nakonec padlo na tým Z.F.K. Série začíná už příští víkend na hřišti Vikings a první utkání je naplánováno na sobotu od 19.00 hodin a nedělní utkání odstartuje v 17.00 hodin.

Muži derby v Rožnově nezvládli

Poslední zápas základní části se Kopřivnici příliš nepovedl. V atraktivním duelu v Rožnově zaostávali Vikingové zejména v nasazení a po velkém množství individuálních chyb zaslouženě prohráli 9:3.

Vikingové v Šumperku nezvládli emoce!

Utkání v Šumperku připomínalo florbal jen v první třetině. Následnou bitvu plnou emocí zvládli lépe domácí a berou z utkání všechny body.

Muži řádili v Třebíči!

Půl tuctu branek nastříleli kopřivničtí florbalisté během první třetiny a položili tak dobrý základ vysoké výhry nad domácími Snipers. Jedním gólem a asistencí se v zápase uvedl debutant Vojtěch Frýdl, který byl za Kopřivnici vyhlášen nejlepším hráčem utkání.