Zobrazeno 31 až 38 z celkem 38 článků.

Áčko v Opavě prohrálo po nájezdech!

Souboj dvou neporažených týmů Opavy a Kopřivnice se rozhodoval až na nájezdy, ve kterých byli úspěšnější domácí. Vikingové tak poprvé v sezóně prohráli a domů se vracejí pouze s bodem.

Vítězná šňůra mužů pokračuje!

Vikingové zvládli další těžký zápas letošní sezóny. Ve třetím kole Národní ligy porazili, po tuhém boji, Pelhřimov 4:3 a dali tak skvělým divákům zapomenout na domácí nezdary z posledního play-off.

Áčko veze z Hranic všechny body!

První loupežné tažení vyšlo Vikingům na výbornou. Domácí florbalisté nezvládli úvodní třetinu, ve které se Kopřivnice dostala do třígólového vedení a tento náskok už hraničtí florbalisté nedokázali dohnat.

Kopřivnice derby s Rožnovem zvládla!

Kopřivničtí florbalisté díky povedené třetí třetině zvládli první utkání tohoto ročníku Národní ligy. Před zaplněnou tribunou na hale SOU porazili vítěze loňského ročníku, Rožnov p/R.

Vikingové v poháru postoupili do 3. kola!

Ve 2. kole Poháru Českého florbalu narazili Vikingové na houževnatého soupeře. Divizní FBS Olomouc dokázala s Kopřivnicí dlouho držet krok a do 45. minuty zápasu dokonce vedla 4:3. Když Tomáš Janek srovnal, přestala domácím fungovat obrana a muži toho dokonale využili. V rozmezí tří minut se postupně prosadili Jakub Kostelník, Robert Socha a Honza Toman a najednou měla Kopřivnice tříbrankový náskok, který už domácí dokázali pouze korigovat na konečných 5:7. Muži tak vezou z Červené Vody očekávaný, ale vydřený postup.

Vikingové postoupili z 1. kola Poháru Českého florbalu

O tomto víkendu proběhlo 1. kolo Poháru Českého florbalu, do kterého se přihlásilo po delší odmlce také tým mužů. Muži A odehráli celkem 4 zápasy a bez ztráty bodu obsadili 1. místo v tabulce skupiny P.