Zobrazeno 21 až 30 z celkem 38 článků.

Muži prohráli v Pelhřimově po nájezdech!

Vikingové se Spartakem zaspali úvodní třetinu, a i když v dalším průběhu dokázali postupně srovnat, rozhodující branku vstřelit nedokázali ani v prodloužení, ve kterém měli početní výhodu. Rozhodující bod tak nakonec získali domácí po samostatných nájezdech.

Muži v Petrovicích neuspěli

Vikingové poprvé v sezóně nezískali z utkání ani bod. Po vlažném výkonu prohráli na půdě Petrovic 8:6 a na čele soutěže je vystřídá Opava.

Torpédo na body v Kopřivnici nedosáhlo!

Havířov měl v dnešním utkání body na dosah, ale Vikingové čtyřmi brankami ve třetí třetině nepříznivý vývoj zvrátili a stále se drží na první příčce.

Muži v Přerově potvrdili roli lídra!

Vikingové se s aktuálně předposledním týmem Národní ligy pořádně zapotili, ale díky skvělému finiši v poslední třetině nakonec berou z utkání všechny body.

Vikingové mladíky z MVIL Ostrava nešetřili!

Mladý ostravský tým dokázal dokázal Vikingům vzdorovat jen v první třetině. Potom se spustila kopřivnická kanonáda, po které si muži připisují vysokou výhru a povinné 3 body.