Zobrazeno 1 až 10 z celkem 38 článků.

Vikingové se z opavského tažení vracejí s jednou výhrou!

První vystoupení v Opavě se kopřivnickým florbalistům příliš nepovedlo. Téměř dvě třetiny jim chybělo nasazení, a i když ve třetí třetině zabrali, ztrátu už nedohnali. Nedělní utkání však bylo úplně jiné. Kopřivnice v první třetině na hřišti doslova dominovala a vypracovala si dvoubrankový náskok, o který už díky velmi dobré obraně nepřišla. Plán byl tedy splněn a série se za vyrovnaného stavu stěhuje do Vikings Arény.

Vikingové jsou v semifinále!

Kopřivničtí florbalisté rozhodující duel s Petrovicemi zvládli. Základ úspěchu položili už během první části, kterou zaslouženě vyhráli 5:1 a v bouřlivé atmosféře zcela zaplněné haly SOU se už o vedení nenechali připravit. V semifinále čeká na Vikings druhý celek základní části Torpédo Havířov, které vyhrálo sérii s Pelhřimovem 3:2 na zápasy. První dvě utkání semifinále se budou hrát již tento víkend v Havířově a v následujícím týdnu se série přesune do Kopřivnice.

Čtvrtfinalovou sérii rozhodne až pátý zápas!

Petrovice se na dnešní zápas vyspali lépe než Vikingové, kteří první polovinu utkání doslova prospali a museli dohánět čtyřbrankové manko. V závěrečné třetině se Kopřivnice dotáhla na rozdíl jediné branky, ale konec vyšel tentokrát lépe domácím, kteří minutu před závěrečnou sirénou pečetili na konečných 6:4 a vynutili si pokračování série.

Muži zlomili třetí utkání šesti góly ve druhé třetině!

Po velmi nepovedené první třetině museli muži v Petrovicích dohánět dvoubrankové manko, ale do druhé části nastoupili mnohem lépe připraveni a šesti góly v řadě zlomili odpor domácích. Vikingové tak udělali další krůček na cestě do semifinále a již zítra mohou sérii ukončit.

Petrovice ve druhém utkání dokázali sérii srovnat!

Druhé utkání čtvrtfinalové série už bylo mnohem vyrovnanější. Vikingové museli v zápase dotahovat náskok hostů a i když se jim postupně podařilo zápas otočit, tak hosté si svou houževnatostí při hře bez brankáře nakonec vynutili prodloužení, ve kterém dokázali vstřelit vítěznou branku. Série se tak přesune do Petrovic za vyrovnaného stavu.